Porobenie, odrobenie, veštenie

xirenka1

dalsie veci,pokial si myslite ze ste nejako porobeny,davajte si pozor co pred kym hovorite a nikdy sa nevychvalujte nicim co mate,alebo ste si kupili atd..najhorsie porobenia su v rodine,susedske a od neprajnych ludi vo vasom okoli,nikdy neprajte nikomu nic zle,vsetko sa obrati na vas.ak vam niekdo zavidi alebo vam nieco zle povie,radsej v duchu povedzte ze mu odpustate a nech mu odpusti aj boh.Nikdy nehovorte veci podobneho razu: boze preco som taky a onaky,preco sa mi nedari a preco ja nemam toto atd...lebo vtedy ste najviac hriesny a klajete na boha pretoze kazdy si vyberate zivotnu cestu sam a boh vas len nasleduje.Dalej nikdy neberte od nikoho ziadne predmety,oblecenie,obzvlast obrazy,amulety ani nic podobne,alebo ked aj,zaplatte za ne aspon symbolicku cenu,taktiez nedavajte nikomu nic vy len tak,vynasate si stastie z domu,naopak zbavte sa vsetkych prebytocnych veci ktore nepotrebujete alebo citite z nich zlu energiu,poutierajte v celom byte prach a vpuste do miestnosti svetlo...ach jaj,takychto veci je neurekom co by som vam mohla pisat..:D dufam ze vam aspon nieco pomoze

ujo lubo

Ahoj mimka2.
Dakujem za tvoj prispevok, myslel som, ze sa zapoji do diskusie aj viac ludi, vzhladom na to, ze je vikend a podeli sa so svojimi osobnymi skusenostami a pocitmi, alebo je zakazane o tom potom vraviet? Inak tu ocistu ti uz niekto aj robil,a ak ano, o co tam presne slo? Dakujem za odpoved.

mimka2

ahoj ja mam viac krat skusenosti s vesticami. no neviem ci je to dobre ,ci to neni hriech robit.a som nepoucitelna v tomto .x krat som bola .no ocistu mi nechcela urobit ,to je len o prachoch.objednala ma zas inokedy no zas pytala eura..len.

ujo lubo

Ahoj ludia.
Uz asi po treti krat citam tie Vase prispevky na temu: porobenie, odrobenie, veštenie a usudzujem, ze som na tom tiez rovnako, asi mam tiez porobene, lebo udalosti v mojom zivote si neviem inak vobec logicky vysvetlit.Vsetko sa mi ruca,vztahy,praca,zdravie, financie atd. ... Najviac ma zaujali bloky od slecny, ci pani Lenky35, ktora ma s tym osobne skusenosti. Preto som sa rozhodol kontaktovat pani Kronovu a ist k nej na konzultaciu, no mam dost zmiesane pocity, niekde som cital, ze to cloveku moze aj ublizit, a ze ide o zasahovanie do aury. Neviem co je pravda, lebo som to este neskusil.Preto by som rad zistil podrobnosti od ludi, co ju navstivili,alebo ju pravidelne navstevuju, na co sa treba zamerat pri takomto stretnuti, ake otazky hlavne riesit a kolko sa momentalne plati za konzultacie, aby som ju nechtiac neurazil. Chodievate k nej pravidelne, alebo je to jednorazova zalezitost? Mila Lenka35, v podstate ubehol uz rok od Vasho bloku, ako sa zmenil Vas zivot, je to lepsie, alebo ste sa vratila naspat tam, co ste bola? Malo to ucinok, lebo vraj pani nemoze na 100% zarucit vysledok a venuje sa skor lieceniu a odrabaniu, ako vesteniu ci podobnym cinnostiam.Rad by som dostal na to pravdivu odpoved, lebo som uz bezradny a neviem, ako si pomoct. Vsetkym vdaka.
PS:Nechcem tu nikoho ohovarat, alebo mu skodit, ale rad by som vedel aku mam sancu na uspech, je to asi moja posledna moznost.

Natally

Lenka35 - ahoj Lenka, dokáže p.Kronová aj vyliečiť choroby alebo aspoň zlepšiť zdravotný stav? či sa venuje len porobeniu a takýmto veciam? a poznáš ešte niekoho aj iného kto u nej bol a aké má skúsenosti? dakujem

J111

Dnes mi jedna slecna napisala, ze jej odrobenie pomohlo takisto s depresiou, ale ze to sama na forum nebude pisat, lebo by jej to aj tak nikto neveril.

Biblinka

Zaoberam sa porobenim a vestenim uz 32rokov a pomohla som uz vela ludom a pomozem aj Vam.Citala som komentar,ze si zarabame,moja odmena je mala,ale pocit zlej veci ktora ide cezomna,je najhorsia a spanok minimum.T.c.0915148226