Priznaky tehotenstva

nikolka2409

Ahojte,chcem sa opytat,ci si myslite ze mozem byt tehotna ked mi meskaju kramy a jeden testik mi vysiel pozitivne a druhy negativne.Totizto ten co mi vysiel pozitivne som si robila vecer a jedna ciarocka bola fialovo-ruzovej farby a ta druha bola tam tiez,ale bola slabsia.No a na druhy den ked som si robila testik na obed bola uz len jedna ciarocka...Poradte mi prosim,pritom mam pocit,ze sa mi trosku menia chute a mam chut skor na slane veci,alebo mliecne vyrobky. A ked robim dlhsie nejaky sport tak ma pobolieva v podbrusku.Dakujem....Nikola

bobobobo

ahojte, chcem sa aj ja spytat, lebo ma uz chyta stres.mala som s priatelom nechraneny sex, ale len par sekund a nespravil sa do mna samozrejme, ale kramy mi meskaju uz stvrty den, robila som si dnes rano test a bol negativny..prsia ma bolia, ale to ma vzdy, ked cakam kramy, boli ma ja brucho a uz skoro tyzden, kazdy den cakam, ze uz dostanem a stale nic..co si myslite, mohol test klamat?ten nechraneny sex sme mali 12 dni dozadu..

suzy123

ojka: robila som si dnes test vysiel negativne ale navstevu stale nemam boli ma brucho tak ako keby som mala dostat a po kratkom case prestane a potom znovu zacne a navsteva nikde.

Princesska

Ja som okrem vynechanej menstruacie,stale chodila na wcko, lebo mi trebalo na malu potrebu, ale fakt neskutocne casto, prsia ma strasne boleli a zvacsili sa aj bradavky boli velmi citlive, inak v podbrusku som mala pocit ako na menstruaciu, ale ta neprisla, potom pocit vymizol a objavili sa 2 ciarky

monaaaa33211

ahoj mam mali problemik nechcem sa testovat ale mala som menstruaciu chodi mi pravidelne a mavam ju tak 4 az 5 dni ale teraz to bolo inak mala som ju len 2dni a s toho boli velmi slabe dalsie dva dni som len trosku spinila.a byva mi trochu zle som akasi podrazdena vsetko ma vytoci.a strasne ma pali zaha mozu to byt priznaky posiiiim poradte mi ak ano tak sa mozno aj testnem ale najprv chcem vediet ci niektora z vas mala taketo priznaky a bola tehotna.dakujem

ojka

suzy123 možno sa testu bojíš, ale určite je rozumnejšie a istešie si ho urobit ako čítať teraz reakcie tu na fore, lebo aj tak stale nebudeš vediet na čom si. Držím palce (-:

suzy123

ahojte. menstruacia mi meska zatial iba 3 dni.no nieco sa so mnou deje ale neviem ci su to priznaky...napr. mala som jeden den kedy som sa zobudila a strasne sa mi krutilo v hlave a kedze som fajciarka tak som mala strasnu chut na cigarety (mohla by som vyfajcit aj 10 naraz)na dalsi den mi bolo strasne zle a nemohla som zobrat do ust cigaretu napinalo ma.mam krce v podbrusku.citim sa strasne sita a o 10 min. strasne hladna.mam citlive bradavky.bojim sa robit test lebo nechcem tam vidiet iba jednu ciarku.a predtym ked som si robila testy a ukazalo mi ze niesom tehotna tak na druhy den som to dostala.mohli by ste mi pomoct?? za skore odpovede dakujem

kamilka.j

cawte baby ja by som sa chcela spytat ci mozem byt tehotna uz 2 dni mi je trosku zle a parkrat ma aj naplo....a mam bolesti v podbrusku nemozem sa ani poriadne zohnut...sice uz som raz bola vtom ale bola som bohuzial na preruseni...ale vobec si nepamatam ako to bolo vtedy aj ked to bolo v marci-aprili..............poradte prosim a mozte aj pisat na kamilka.j@zoznam.sk

evicka25

chcela by som sa spytat ci mozem byt tehotna,meska mi uz 5 dni,pocas ktorych ma boli brucho,akokeby som uz mala dostat.ale mam slabe spinenie,velmi slabe.bolesti prs su,aj nutkanie na zvracanie.