Priznaky tehotenstva

veverica1874

Dobrý deň... chcela by som sa opýtať, s priateľom sme mali styk len nám praskla guma, hneď ráno na druhý deň som zobrala tzv. tabletku po. je tomu už mesiac, mne meškajú krámy už 6 deň, robila som si dva testy a obidva my vyšli negatívne...viete mi niečo poradiť ? a ešte niečo...po užití tabletky som dva dni nato mala slabé krvácanie ( bolo to aj písané v príbalovom letáku že to môže byť jeden s vedľajších účinkov) ďakujem

isabella

baloo, v prvych tyzdnoch tehotenstva sa dokonca tehotenstvo v 90% pripadov ani neda rozoznat... okrem toho v 1tt a v 2tt este zena ani v skutocnosti tehotna nie je, az v 3tt prichadza k otehotneniu... a okolo menstruacie su priznaky ktore pripominaju aj menstruaciu, ostatne priznaky sa vacsinou pridaju tak o niekolko tyzdnov neskor ked uz zena vacsinou vie, ze je tehotna

lia123

ahojte kocky , chcem sa opytat po kolkych dnoch meskania by som mala zacat uvazovat aj o tom ci nie som tehotna ??? mne meskaju uz tyzden niekto mi povie ze je to normalne, ale u mna to normalne nie je lebo vzdy mi pridu na cas ... mozno den hore dolu ... skusila som si robit este pred 4 dnami aj tehotensky ale nevysiel mi .
ci mam nejake priznaky tehotnosti zatial neviem, nechcem si zase zacat namyslat ...

nesikovnaaaO

pred 2 tyzdnami som mala nechraneny pohlavny styk ...lenze to bolo za velmi zvlastnych okolnosti :(...neviem ci sa chalan spravil do mna...teraz mam take zvlastne pocity...a boli ma v podbrusku kedy sa objavia prve priznaky ? co najacstejsie spozorujem ako prve ? a ked zacne ras brusko ?

murkomurko

mna boli pod bruskom rano som mala prvi krat nevolnost ale prsia ma nebolia boli ma aj brucho a zaludok bola som teraz v utorok u gynekologycki a poslala ma na ultrazvuk ale myslim ze tehotna nie som dakujem odpiste mi

murkomurko

mna boli pod bruskom rano som mala prvi krat nevolnost ale prsia ma nebolia boli ma aj brucho a zaludok bola som teraz v utorok u gynekologycki a poslala ma na ultrazvuk ale myslim ze tehotna nie som dakujem odpiste mi