Priznaky tehotenstva

meggy10

baby ja fakt nechapem ako mozete take napisat ako napr. dokelu: ze berie antikoncepciu hala bala mali kondom nepretrhol sa a ci moze byt tehotna? NIE NEMOZETE VY TRUPKY A KED NEMATE O TOM ANI PARU NAK NESEXUJTE!

poradte mi

s partnerom som mala chraneny sex...ale neurobil sa do mna..len niektory tvrdia ze sa semeno uvolnuje uz pocas...a o styri dni som mala krvacanie ..ale velmi divne..slabe az take do hneda..to trvalo asi 5 dni..myslela som si ze je to menstruacia ale bojim sa ze nie...po 11 dni ako som mala sex som zvracala ale len raz a mam hnacku.a bolenie brucha ale nie v podbrusku ale v okoli pupku...som stale v nadeji ze to je len chripka kedze ma den predtym ako som zvracala bolela hlava..ale s partnerom mam velke obavy

aluska

smola ako kedze si tak zodpovedna v brati tabletiek tak sa moze stat ze mozes byt tehotna..poznam aj pripad otehotnenia ked baba zabuda fakt len 1 tabletku..nechapem naco mas antiku ked ani tu nevies brat zodpovedne.....keby ju beres tak jak mas nemusis mat ani najmensi strach....

smola :((((

ahojte posledne dni mam boelsti dole v podbrusku, zavrate boli ma hlava, mam zapchu myslite ze to moze byt z tehotenstva? beriem tabletky ale mala som sex bez kondomu, no tabletky som brala ta, že obcas som zabudla obcas som si posunula aj 12 hodin sex som mala asi pred tyzdnom dakujem

janulaaaaaaa

ahojte,potrebujem poradit.chceme babo a snazili sme sa o neho cez plodne dni.o par dni nato ma zacalo bolet v podbrusku a na vajecnikoch,take tlaky.mam take ako keby plne brucho.len test som si robila na 4.den.a to bol negativny,zevraj moc skoro.zajtra mam ist na gyndu,mozu mi to tam uz teraz zistit?

19mata76

Chcem sa vas spytat s manzelom som sa milovala 17,9 a 18,9 mam plodne dni mozem otehotniet sobotu ma boleho bod bruskom aj dnes tak mozem byt tehotna?

dokelu

prvykrat som mala sex pred dvoma tyzdnami , antikoncepciu som brala hala bala , nepravidelne , posuvala som si menzes ako sa mi zachcelo takze jej ucinok bol asi minimalny , mali sme kondom (nepretrhol sa ) a ani sa do mna nevystriekal , je sanca ze som tehotna ? som casto unavena , toci sa mi hlava , mam zvyseny vaginalny vytok , divnu chut v ustach , taku ako kovovu , boli ma brucho , je mi nevolno z jedla, mala som silnu hnacku a strasne sa mi hnusi maso, uz z jeho pachu je mi zle ,zvacsili sa mi prsia dostavia sa tehotenske priznaky tak rychlo ? najskor som to vsetko pripisovala vyroze ale teraz som si neni ista , za styri dni by som mala dostat menzes , pane boze nech ho dostanem

mladamaminka

dobry den posledne 2 tyzdne pozorujem na sebe zmeny:
zapcha
strasne nafuknute brusko a plynatost
v ustach mam taku cudnu chut a skoro stale pocit smadu
caste mocenie
zvacsenie prs a pocit ze su plne
zavrate
napinanie z rozlicnych voni
niekedy tupe bolesti v podbrusku...

myslite ze by sa mohlo jednat o tehotenstvo?