Priznaky tehotenstva

pavlusqa5

ahojte baby chcela bi som sa spitat ci mozem bit tehotna ket sa viac krat mi vistriekal na podbrusie a krami mam dostat za 10 dni.

michalka000

Ahojte chcela by som sa opytat že už asi 2 tyždne mam taky červeny vytok a posledne 3 dni ako keby som mala kramy, no brucho ani prsia ma nebolia..a kramy som mala normalne dostat 8.1. neviem čo to môže byt.. prosim poradte mi.Dakujem

magdalena11

ahojte. prosim vas mam taky problem milovala som sa so svojim chlapcom , vsetko bolo v pohode len na treti krat mu spadol kondom. a myslim ze este raz do mna vnikol bez neho. neurobil sa, a uz mu ani nejako velmi nestaál ale mam strach ze tam mohlo nieco ostat. prosim kto ma s tym nejake skusenosti, poradte mi. dakujem

nancy128

Ahojte priatel sa vzdy domna spravil tak teraz neviem ze co tak sa chcem spytat ze menzes mi meskal 2 tyzdne a mala som ho len 3 dni a mam silny vytok som stale unavena brucho mam nafuknute a bolia na prsia a mam taku cudnu chut v ustach.A zatial som si nerobila test a ani som nebola pre lekarke bojim sa sklamania tak ak mozte tak mi poradte.Dakujem

lucinka158

chcem sa opytat pred tyzdnom mi skoncila menstruacia a vcera som dostala zas ... neviete mi poradit cim to moze byt?

megy10

wika keby blbost kvitla tak si ako ta lalia. duhy x si kondom stiahni na hlavu, alebo daj si predpisat antikoncepciu ked nechces stresovat. nie niesi tehotna a ked sa bojis spav si pre istotu test mas aj take co ti ukazu na 7 den.

Wika

ahojte nwm ci som tehotna mnoj pratel sa neorobol do mna ale sme to robili cez plodne dni mozem byt tehotna ?? a mam este problemi zo stitnou zlazou ..zatial mi neni zle ani nic ma neboli iba mam zvysenu teplotu a to nwm ci je s toho alebo si som chora dakujem