Posilnenie imunity bez liekov?

RNG

Nuz ja mam na virusy vyskusane velke davky vitaminov C(ester C kazdu hodinu jeden gram asi 3-4 dni), chaparal, 2 x 1 gram, monolaurin (2 x 5 gramov) colostrum 2 x 10 gramov [praskoveho, a caj z chagy(10 gramov do pol litra vody, povarit 10 minut, odstat niekolko hodin, zliat ochutit. Nefiltrovat)

Jarunka12

ja som vyskusala prirodne sirupy, homeopatika, probiotika no nic mi nezabralo az na jeden produkt po ktorm sa mi imunita videtelne zlepsila aj opary zmizly a hlavne neprechladnem pri jednom ofuknuti.

Kýčera

Probio+prebiotiká,selén,zinok,"C",v zime aj "D", v lete primerané opaľovanie,ďalej čerstvý zázvor,hliva ustricová-aj jej doplnok,klíčky,koreniny,vňate,cesnak,cibuľa,zelenina,ovocie,ryža natural, vynechávanie cukru,W...pravidelný pobyt na čerstvom vzduchu,v saune a následne sprchovanie studenou vodou,...

radulka316

No zelenina uz davno nie je to co bola volakedy a ja uz neviem co si mam daz zase mam nadchu :( a alergia to nie je.

hedviga1884

zeleninu bez pesticidov ty kde zijes :D taka neexistuje a bio zelenine neverim jem zdravo ale potrebujem aj ine veci na posilnenie imunity