ultrazvuk 3D-4D

Príspevok v téme: ultrazvuk 3D-4D
horalkaq

Ahojte vrátila som sa z nemocnice, robili mi amnio a zatial to vyzera OK no musím ešte čakat nekonečné 3-týždne na ortieľ. Ale by som sa niekoho rada opýtala, či nevie kde sa robí ultrazvuk 3D alebo 4D a či na to potrebujem potvrdenie od môjho gynekologa ,ja si myslím,ked saq za to platí tak nie ale chcem počut Váš názor a ešrw ten ultrazvuk by mal byt v Kosiciach .Ešte raz vrelý dík aj za to,že ste na nás mysleli a držali palce.

otazka

na co sluzi 3d a 4d? je to lepsie nez klasicky podrobny morfologicky ultrazvuk v 20 tt? kedy sa 3d robi a je lepsi na diagnostiku vrodenych vyvojovych chyb,alebo co sa nim vlastne skuma?

monab2

Zdravím všechny. Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti z Levic-4D ultrazvuku, kolik obrázků a jak dlouhý záznam dělají. Jsem ve 29 t, na jednom 4D jsem byla v BA, máme 2 foto a čtyři tří minutové záznamy, tak bych to ráda porovnala, protože se chystám ještě na jeden, ale nevím, kam. Moc díky za odpověď. Mona

monb81

Zdravím všechny. Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti z Levic-4D ultrazvuku, kolik obrázků a jak dlouhý DVD záznam dělají. Jsem ve 29 t, na jednom 4D jsem byla v BA, tak bych to ráda porovnala, protože se chystám ještě na jeden, ale nevím, kam. Díky za odpověď. Mona

monab

Zdravím všechny. Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti z Levic-4D ultrazvuku, kolik obrázků a jak dlouhý DVD záznam dělají. Jsem ve 29 t, na jednom 4D jsem byla v BA, tak bych to ráda porovnala, protože se chystám ještě na jeden, ale nevím, kam. Díky za odpověď. Mona

bekefy

Dobry den. Prosim o radu, som z BA a hladam ultrazvuk, prosim napiste kde a za aku cenu sa da spravit 3D/4D ultrazvuk.

agina

My sme dve v praci.Kolegyna ked sa chce nieco o zdravi dozvediet, tak pise aj pod mojim menom.Mne to vobec nevadi, az na par individui, co sa vyskytuju na tomto fore.

jablonkaa

agina, to poznaju viaceri tvoju mailovu adresu a heslo, pod ktorym si tu registrovana???
tak daj sem, zverejni, pomozeme aj my s prispievanim pod tvojim menom :-DDDD

bobika.

agina, jeden mesiac má štyri týždne, tak ak si tehotná trebárs 12týždňov si tehotná 3 mesiace, lebo 3x4 je 12. Ale tehotenstvo sa počíta od poslednej menštruácie, takže tehotenstvo trvá 10 mesiacov.