ultrazvuk 3D-4D

Príspevok v téme: ultrazvuk 3D-4D
horalkaq

Ahojte vrátila som sa z nemocnice, robili mi amnio a zatial to vyzera OK no musím ešte čakat nekonečné 3-týždne na ortieľ. Ale by som sa niekoho rada opýtala, či nevie kde sa robí ultrazvuk 3D alebo 4D a či na to potrebujem potvrdenie od môjho gynekologa ,ja si myslím,ked saq za to platí tak nie ale chcem počut Váš názor a ešrw ten ultrazvuk by mal byt v Kosiciach .Ešte raz vrelý dík aj za to,že ste na nás mysleli a držali palce.

dada

Už robia 3D/4D aj v LEVICIACH.
Bola som a je to super.Lekár bol veľmi príjemný, všetko mi vysvetľoval a ukazoval.Venoval sa nám viac ako hodinu.
Možem dať aj kontakt 036/6379 532
036/6379 531

razar

3D ultrazvukove vysetrenie:
- v prvom trimestri je mozne zobrazenie celeho plodu, kedze je maly. Vo vyssich stadiach tehotnosti sa viditelny obraz zmensuje (tj. je mozne napr. zachytenie tvare, ale nie celeho plodu).
- pre dosiahnutie kvalitneho 3D(4D) obrazu je najvhodnejsie, ak je dieta natocene tvarou k ultrazvukovej sonde a pred zobrazovanou castou je dostatok plodovej vody. Plod ale "neprinutite" otocit sa spravnym smerom (bud si budete musiet pockat az plod zmeni polohu alebo prist inokedy).
- ak chcete mat kvalitny 3D obrazok, slucku ci video tvare plodu, najvhodnejsi je cca 20-25 tyzden, kedy je dostatok plodovej vody. Vo vyssich stadiach tehotenstva sa mnozstvo plodovej vody zmensuje a zachytenie 3D obrazu je sice mozne, ale narocnejsie (opat je to zavisle od otocenia dietata).

Ultrazvukove pracoviska s 3D/4D:
Gyn-Fiv Bratislava
ProSanus Bratislava
NZZ gyn amb. Nove Zamky
Nem. L. Pastera Kosice
Gynstar Presov

lilinka

poradte mi kto s tým má skúsenosti, kedy je najlepšie ísť na 3D ultrazvuk a koľko to približne stojí, som z Košíc- som v 15 t.t.Dakujem

xlola

3D ultrazvuk robia v Košiciach v Pavilone zdravia na Rastislavovej ulici v Nemocnici L. Pastera, nie je to v hlavnej budove, ale v tej nizsej za bufetom. Potrebujete na to listok od svojho gynekologa, objednava sa len telefonicky a spravia vam od fotky az po napalene CD s videom.

gaby

Inak tiez mam termin koncom augusta a bude to holka.Budem rodit tu v NL tak je to trosku ine ako na SK.Uz nech to mame vsetky za sebou

horalka

Musím sa s Vami podeliľ Práve držím papier z genetiky a výsledky sú OK a bude to dievčatko. Díkí všetkým, ktorý mi držali palce a na mna mysleli ešte to dotiahnut do konca augusta. D9ki