ultrazvuk 3D-4D

Príspevok v téme: ultrazvuk 3D-4D
horalkaq

Ahojte vrátila som sa z nemocnice, robili mi amnio a zatial to vyzera OK no musím ešte čakat nekonečné 3-týždne na ortieľ. Ale by som sa niekoho rada opýtala, či nevie kde sa robí ultrazvuk 3D alebo 4D a či na to potrebujem potvrdenie od môjho gynekologa ,ja si myslím,ked saq za to platí tak nie ale chcem počut Váš názor a ešrw ten ultrazvuk by mal byt v Kosiciach .Ešte raz vrelý dík aj za to,že ste na nás mysleli a držali palce.

emila

Mozno som nenormalna, ale ja svoje dieta nechcem vidiet pred narodenim, nechcem vediet ani pohlavie. Lekar nech sa na vsetko popozera, ci je zdrave a podobne, ja si na ten zazrak a tesenie sa pockam az potom...Nechapem zmysel cakanie na dietatko, ked uz od par tyzdnov sa vie pohlavie a potom sa vidi aj komplet tvaricka...Na co sa clovek ma potom tesit, ked vsetko vie? Je to asi rovnake akoby vam niekto hned po narodeni sa dal do ruky fotku buduceho manzela...

evusa2001

ahojte vsetci
chcela som vam povedat ze som bola v hlohovci na to 3-4d sono.je to nieco uzasne taka vecicka by sa mi hodila doma xixi.cakam dievcatko a podoba sa na mojho partnera.doporucujem.mam velmi vela foto a aj 45min.dvd.

evusa2001

ahoj bibiana

ja idem na 3d ultrazvuk do hlohovca kedze som s piestan tak to mam najblizsie.som objednana v nedelu teraz 21.10.07.je to Dr.Brestansky.je to len okolo 40km s pn.on robi sono az od 20tyzdna tehotenstva.takze sa objednaj ked budes okolo 15 tyzdny a on ti povie kedy mas prist.
vies okolo 20tt to uz vyzera ako babetko a aj ty skontroluje ze ci malickemu pracuju vsetky organy.cislo je:033 74 25 937

veronika

Ahojte. Este som zabudla, ze pan doktor ma aj mobil.cislo, kde sa tiez mozte objednat na 4D do Dunajskej Stredy hocikedy, trebars aj cez vikend.Tu je cislo: 0903 203 379, 031/557 1200. 4D Dunajska Streda

veronika

Ahojte. Ja som bola na 4D v Dunajskej Strede u MUDr. Foldesa, mam perfektne fotky aj video mojho synceka v brusku. A termin som dostala ihned, na druhy den som uz mohla ist. Odporucam. Kto ma zaujem mozem poslat moje 4D fotky a babatkovi. A tu je aj tel.cislo lekara 031/557 12 00

zuza

V 8. týždni je to ešte skoro, dieťatko sa ešte nepodobá na človeka, je to len taký červíček.Ak chceš celé bábo na zázname, počkaj do 16. týždňa.Ale ak chceš vidieť detaily tváričky ,počkaj aspoň do 25. týždňa.

bibiana23

je mozne robit 3D/4D ultrazvuk ked som tehotna len 8 tyzdnov?asi z toho nic nebude ze?:(to je prilis skoro.dajte vediet diky biba

zuza

Z Piešťan to máš najbližšie do Levíc.
Je tam super 4D.Pozri si www.4djadin.sk alebo 036/6379532.
Ja som bola a mám len tie najlešie skúsenosti. Doporučujem.

dáša

4d ultrazvuk môžem len odporučiť bola som v leviciach u MUDr.neubavera je to super lekár a robí nádherné 4d obrázky dieťatka a venuje sa vám takmer hodinu a dostanete DVD,CD a ešte aj farebné foto.pozrite sa tu www.4djadin.sk