ultrazvuk 3D-4D

Príspevok v téme: ultrazvuk 3D-4D
horalkaq

Ahojte vrátila som sa z nemocnice, robili mi amnio a zatial to vyzera OK no musím ešte čakat nekonečné 3-týždne na ortieľ. Ale by som sa niekoho rada opýtala, či nevie kde sa robí ultrazvuk 3D alebo 4D a či na to potrebujem potvrdenie od môjho gynekologa ,ja si myslím,ked saq za to platí tak nie ale chcem počut Váš názor a ešrw ten ultrazvuk by mal byt v Kosiciach .Ešte raz vrelý dík aj za to,že ste na nás mysleli a držali palce.

natalia99

test rapiclear priateľ ho kupoval, samoyrejme že vzšiel pozitívne no už som nemala menštruáciu teray už 3 cyklus, neviem sa ybaviť obáv y tej preliadky u gynekologa, a nebolí to vyšetrenie

nela

Super, budeš mamička. Priateľ sa teší? Ale hlavne navštív gyn. Je treba aby si bola sledovaná. Nič sa neboj. Je to normálna vec. Prehliadne si ťa, urobí ultrazvuk.... a všetko bude v poriadku. Robila si si tehotenský test?

nela

natalia, prosím ťa choď. Nie je to sranda. Gynekologa si nájdeš. Treba povedať čo je vo veci a určite ťa zoberie. Koľko máš rokov?

nela

Natalia 99, to asi sranduješ nie???
Ešte si nebola u gyn???? To sa mi snáď sníva. OK, ale po tejto info určite pôjdeš. Vieš o tom že ak si prvorodička a nebudeš chodiť na pravidelné gyn. kontroly tak nemáš nárok na príspevok pri narodení dieťaťa? Ten je tuším od 1.2.2008 25.000,-

natalia99

a 3D A 4D ultrayvuk sa robí zavedením sondy cez pošvu? ešte som nebola na prehliadke u gynekologa ani nikde a som tehotna už 20 t, hambim sa ist, ale asi bz som mala, a nebolí to, čomi bude orbiť?

qo

veronika - nic oproti tomu, co ta bude stat dieta. Takze ak sa uz teraz pytas na take banality, tak dufam, ze ti to potom financne vyjde:)

veronika

Len tak pre informáciu.Kolko sa platí za 3D A 4D? Chcela by som to vedieť lebo tiež čakám bábätko a som v 23.týždni.