Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

simax

odporucam velmi dobry clanok o chudnuti, prvu cast najdete aj na internete: liek.beautywoman.sk
ale dolezita je prave druha cast, ktora uz ale na internete nie je, treba si zohnat ten casopis od niekoho, kto ho ma. ja som to citala u kamaratky ked som bola u nej na navsteve, su tam presne potravinove doplnky, ktore sposobuju obezitu, skratka na co si treba pri kupe davat pozor. ak clovek je tieto konkretne potraviny s tymi konkretnymi doplnkami, tak sa mu vobec nedari chudnut, aj ked cvici a drzi diety. a ked aj schudne, po skonceni diety znova priberie. staci teda davat pozor na to, co kupujete a problem je vyrieseny. naozaj velmi dobry a poucny clanok, ale hlavne ta druha cast, lebo v tej prvej tie konkretne udaje nie su.
tuto info som vhodila aj na ine temy o chudnuti, lebo si myslim, ze to moze mnohym pomoct, hlavne tym, ktori s tym stale zapasia a nedari sa im vahu udrzat, alebo ich prepadava chorobna zravost. aby vedeli, z coho to vlastne je.

anonym_1188

Dievčatá aj ja som začala bojovať s váhou pre 2 týždnami,pondelky mám pitný den a ostatné dni sa snažím veľa piť a obmedzovať v jedle a úplne som vylúčila sladkosti a pečivo. Ráno jedávam musli s mliekom nízkotučným čo teda neviem či je dobré, ale mám vyskúšané, že ked si dám ráno sladké, potom celý den už nemám naň chuť.veron,aj ja sa chystám na leserovú operáciu oka do BA,môžeš napísať ako ti dopadla? a na akej si bola?

Sisi135

brontanaska nemám, ale ak chceš môžem ti z mailu preposlať jedálniček na tri dni. Je to jedálniček jednej baby ktorej robím akési poradenstvo alebo ako to nazvať. Kde tu tam sú ešte chybičky, ale sú opravené dá sa na tom pár vecí pochopiť

silvus28

ja som mala dnes na raňajky jablko a detskú výživu (ale bola sladená!) a už som stihla vypiť dosť veľa kávy...bez nej to predsa nejde...pijem tú 2v1, ešte doplnenú mliekom, tak mi to chutí...viem, že táto káva je plná chémie a skrytého tuku, ale ja zasa toho cez deň nezjem tak moc, tak si to vynahrádzam touto "kávou":-) A nepriberám, nech jej vypijem akokoľvek veľa cez deň...

brontanaska

no baby ja som to nevydrzala a rano sa postavila na vahu aaaa viete co ?? mam o kilo viac :( asi preto, ze ked sa ucim nie je az tak cas na sport. sama som citila, ze sa citim nie akoby som chudla ale priberala. na bruchu. dnes si dam ocistovaci dnik, mozno mam len zastavene travenie. ale nechcem to vzdaaaaat. asi sem zacnem pisat jedalnicek aby ste ma kritizovali :D a ja som menej a zdravsie jedla :) cize dnes ranajky : kaiserka celozrna s horcicou a chudou sunkou.k tomu paprika,paradajka,cesnak, a plno redkovky. zaliate balzamikovym octom. salat som si urobila. teraz mam kavu , ale inku. cize to kava velmi nie je :)

Sisi135

Ja len že dosť veľa žien má i negatívne skúsenosti s delenou - začali im padať vlasy, kilá sa vrátili,... Ja som to myslela len v dobrom, kedže na začiatku keď sa táto téma ,,otvárala! tak som tu čo to radila, kedže sa v chudnutí dosť vyznám

evula81

Ahoj! Pozri si prosim Ta celé toto video a ak sa rozhodneś pustiť sa do toho tak mi daj vedieť na zdravy.clovek@gmail.com

Ja som od toho zhodila za týždeň 2kg a švagrina 4kg. Takže riešenie do leta máš na dosah.:-)
video.google.com video
MUDr.
Paľová-vlastná skúsenosť

Ak by si chcela ešte preštudovať nejaké články, tak si určite kukni tieto:
www.chudnite.sk
-odkaz odstránený-

Zatiaľ držim palce