Laserová operácia hemoroidov

Príspevok v téme: Laserová operácia hemoroidov
urna

Zdravím ľudkovia.
Asi dva roky som mal strašné problémy s hemoroidmy.
V poslednom čase som neustále krvácal. Neštastný so všetkého som sa odhodlal na jeden s najťažších rozhodnutí v mojom živote a tým je Laserová operácia.
Pred týždňom som bol v Železničnej nemocnici v Košiciach na prehliadku (celkom v pohode prehliadka :) a pán doktor mi odporučil laserovú operáciu. Kedže všade na nete čítam o tejto operácii a každý hovorí inak, jeden že nikdy viac, iná že nič strašné.
Nemám strach, už je mi to jedno, ale rád by som vedel ako taká operácia prebieha. Či je to cez operáciu bolestivé, aké sú pooperačné bolesti, ako naríklad sa leží pri takej operácii (aj keď mám pocit že to bude ako pri pôrode :).
Za každú odpoveď budem vdačný..Pekný večer

arabellla

ahoj, no ja som bola v jednom centre v bratislave a platila som 200 eur. a to som pozerala, niektore centra to maju aj za 400 eur. takze ked mas spravnu info, ze je to len 100, tak nevahaj. ta bolest sa dala vydrzat. nebolo to nic hrozne. myslim su aj ovela horsie veci. ta prva noc bola najhorsia, potom uz ok. ja som este pila taky roztok, duphalac na makku stolicu. to ti asi tiez predpisu. na pn som bola do konca tyzdna (zakrok mi robili utorok).

urna

Ahojky..
Som rád že aspoň niekto vie presne odpovedať. Ďakujem za odpoveď.
Rád by som sa ešte spýtal či to bolo v tej istej nemocnici, a hlavne ma zaujíma či sa tie bolesti po operácií dali vydržať, alebo to bolelo ako sviňa?
Inak teraz to stojí aj s poplatkami že vraj okolo 105 Eur, takže nieje to nič strašné.
Prajem ti pekný deň..

arabellla

ahoj, ja som bola na laserovej operacii hemoroidov cca pred rokom. zatial som spokojna, musim poklopat. ano mas pravdu, poloha ako pri porode :) cele to trvalo cca 50 min odkedy som vosla do centra
az kym som odisla. umrtvia ti to, takze to neboli, len taky nepijemny pocit to je trochu. potom po zakroku som si trochu polezala, asi tak 15 minut normalne na posteli. po zakroku som nemohla sediet cca 3-4 dni a strava len tekuta, takze sa priprav na dietu :) po zakroku som si dala zo dva tri ibalginy, hlavne prvu noc to bolelo, ale potom uz ok. na kontrole som bola cca 3 razy. a este pred zakrokom v ten den uz som nic nejedla a na obed si budes musiet dat prehanadlo (to by ti mal predpisat doktor, co ti to bude robit). jedina nevyhoda - vysoka cena. ale tak za ten pokoj a pohodlie to stoji. tak drzim prsty