90 dnova rozlisovacia dieta od 13.3.

katarina 08

Ďakujem veľmi pekne za rady,dievčatá.Ja idem zajtra na pohreb ,tak vôbec neviem ako to tam s tou stravou vymyslím-nechcem si brať obedár.nevadí keď budem večerať až okolo 20.00 hod?

Kikuš

Katarina - ja si zajtra urobim fazulu. Dam si na panvicu cibulku, trosku oliv.oleja. Potom tam dam leco, trosku podusim a dam tam konzervu fazule. Robila som to aj minule a bolo dobre. Mozes k tomu aj krajec chleba.

Helus

Alex ziadne stresy,mozno si pila malo tekutin,alebo si nebola na wc.Neboj pojde to dole,aj dcera zacala so mnou,a ma dole 4 kg,a ja ledva 2 kg.Ale tazku hlavu si nerobim,kazdy ma iny metabolizmus,a ono sa to pohne,ked budeme presne dodrziavat.takze klud,a ideme pekne za svojim cielom.

Helus

ahojte babenky,ja som v pohode,ziadne zhresenie,am ja si zvyknem na skroby spravit fazulu v paradojkovej omacke.Dam varit zemiaky na kocky s cesnakom,a bobkovym listom,a ked su zemiaky dovarene,tak tam zamiesam tu fazulu s paradajkovou omackou,a je to uzasne.ja cerpam recepty z tej stranky Kiga.A ja mam cestovinky s paradajkovou omackou.Dcera dala dole uz 4 kila,a to zacala so mnou.ja nemam este ani 2 dole.Ale to nevadi,ono sa to pohne dole.Odvazim sa po ovocnom dni.Dnes som dostala menzes,aj to moze trochu brzdit.Prajem vam pekny den a drzte sa.

katarina 08

Dobré ránko, tak ďalší ovocný deň zamnou.Dnes urobim kuracinku a niaky šalátik a zajtra budem mať dilemu.Urobila by som niaku šošovicu,alebo fazuĺu - máte niekto niaky dobrý recept. Dúfam,že všetky pekne pokračujete,budem nám držať palce:)

martina87

Pekny dnik prajem a dakujem sa privitanie :) Jeej gratulujem k uspechom babyyy :) Zial ja vahu doma nemam /alebo skor nastastie?/ Ale vazila som sa v sobotu, den pred zacatim diety a mala som 66,5 a teraz v sobotu po tyzdni u babky a mala som 64 kg /na dedovej oslave a ja vitaminovy den!/ Dneska mame skrobiky - spravila som si kari rizotko so zeleninkou, pri tejto diete sa aj varit konecne naucim :) Inac aj ja som z BA.

Alex265

no,tak, ja som sklamana zo seba :( v sobotu som mala o 800 g menej, dnes rano uz len o 500, bojim sa zajtra pozriet na vahu :( ale idem dalje, snad sa to pohne :( vam sa ako dari?

Helus

Ahoj kikus,ja ked mam ovocny den,tak si zvyknem na veceru spravit zeleninovu polievku.Ovocie mam rada,ale tej polievke na vecer dam prednost.Drzim ti palceky,nech toho psa nezjes.

Kikuš

Aj ja mam dnes ovocny den. Prave som obedovala mandarinkovy kompot :-). Horsie to bude vecer ked pridem domov. Vtedy by som zjedla aj psa

Helus

Ahojte bebenky,naozaj to je tu mrtve,asinestihaju pisat.ja mam dnes skroby,takze zemiaky na panvicke,so zeleninou.cerpam inspiracie zo strany Kiga,a som velmi spokojna.Prajem pekny den.A hlavne vydrzat,ked sme sa na to dali.