Mam veľky problem s akne

akne princezna

JAJ...ja tiez nwm co s jebakmi........ skusam kadeco kadekde-nic nepomaha....aj sa kazdy den umyvam aj niveu si davam taku obycajnu...no chvilu to pomahalo ale len taky tyzden aj daco a potom zase nic.mam z toho take nervy ze...ale cim vecsie nervy mam tak tym viac mam pupakov a okrem toho by som asi mala zvesit nase okruhle zrkadlo co mame v kupelke bo ma len depta a nic viac!

...

no mne pomohol napr.zmatnujuci krem od garnier,cim viac ju zmatnujem,tym lepsie,vsetky vyrazky zmizli,jasne kvoli tomu ze uz nemam mastnu plet.ale treba striedat kremy,na noc aspon mastnejsi.inak nemam ziadnu radu,roky bojujem s akne,ale po milionovych pokusoch stale neviem co pomaha,snad to prejde samo...aj ja verim...treba skusat,a hlavne hore hlavu!

puma

höavne si ich nehtami nevytlacaj lebo potom budes mat male jamky a na tvari to neni pekne vzdy si dajservitok aby tvoja plet necitila ostrost nehtu a vytlac ked si mlady tak casom to prejde same

kvetinkova

určite jediné čo nerob,nepoužívaj žiadne prípravky na mastnú pleť, ja som to robila 5 rokov až jedného dňa som už nemala nervy a natrela som si tvár olivovým panenským olejom, mala som mastnú tvár, to som opakovala asi týždeň a potom mi vyrážky odišli, pleť dostala peknú farbu a bola úplne hladká. Určite to aspoň skús. pa