Mam veľky problem s akne

mishell

vrelo vám odporúčam vichy normaderm, je to trochu drahé ale pomáha liečiť akné a nedokonalosti a predchádza vzniku nových nedokonalostí. ja mám problémy s akné už vyše 10 rokov a vyskúšala som už skoro všetko a pomohlo to iba na chvíľu ale teraz používam čistiaci gél AB s tea tree oil, pleťovú vodu AB tea tree oil a krém Normaderm od vichy a pleť sa mi zlepšila, kúpila som si dokonca aj make up od vichy NORMATEINT ten má rovnaké liečivé zložky ako krém normaderm a hlavne nevysušuje. fakt to skúste

pyrana

Na akne nie je dobra ziadna strava,ktora drazdi a vyvolava alergie,cize cokolada,paradajky,jahody a pod.Hlavne jedz vela ovocia a zeleniny,najma surovej alebo parenej.

71gloria

ten olivový olej je dobrá rada,treba doňho pridať ešte levandulovú silicu/čiže zmiešať 250ml olivového oleja a 10 kvapiek levandulovej silice/, dobré je piť mrkvovú šťavu,aj užívať PANGAMIN - TO Sú PIVOVARSKé KVASNICE

moniqa

no neviem ci to tu uz niekto spomenul, ale vacsine ktori maju akne chyba zinok, ako aj mne. zinok sa v lekarni predava bez predpisu a staci ak si das jeden za den a pockas kym to doberies, sak uvidis ako to zaberie, mne to zabralo najlepsie, takze odporucam ZINOK

jaeny

hladaj príčinu v stavovaní,obmedz kakao,čokoládu,alkohol,miesto toho si daj ovsenné vločky a hodne ovocia a zeleniny a uvidíš vysledok,potom sa ozvi,čau

pista86

Ja mam problemi z akne uz asi od 13 rokov, v sucasnosti mam 21 a stale to nemizne :(
jedine co mi pomahalo bol akneroxid 5, ale to mi predpisala kozna ktora raz zastupovala a moja mi ho odmieta predpisat a dava mi kadejake blbosti co zial vobec nezaberaju :(

maburka

no ja ti mozem poradit len tolko, sestra mala problem s akne a velky a je to ako pre koho mozńo aj nechutne ale rannym mocom si to potierala a teraz ma taku tvar ako decka prdelka, mala uz dost zjazvene lica od toho a teda fakt pomohlo jej to, A TO SI NEROBIM SRANDU

pyrana

Mal by si navstivit koznu doktorku.ja som bola u nej uz ako doma.
Momentalne pouzivam Manhattan Clearface,vsetko z tejto kozmetickej rady a je to super.

somtoja

ahoj vsetkym co maju problemy s akne!! aj ja som ich mala....od mala az do 13...teraz mam 13 :Dco som pouzivala tak to tu nebudem pisat bo toloko by sa vam nechclo citat....skratka pomohli mi tieto veci 1.-zacala som sa mat rada....lebo vsetko je v hormonoch 2.-pouzivala som kazdy vecer olivovy panensky olej virginia znacka tesco :D fakt!! 3.-sla som do dmky a kupila som si malu vecicku ....vola sa to clean+clear....plet to cisti uplne do hlbky a tak zmiznu aj vyrazky 3.-kupila som si veci aspon tri ktore boli naozaj drahe ale zato nadherne a cely dva dni som mala perfektnu naladu takze som bola v pohode 4.-odkopla som vsetky moje lasky a cely tyzden som sa do nikoho nezalubila 5.-vysledok?!voila!ziadne akne!!NIKDY!!!