Mam veľky problem s akne

RNG

Vacsina hak obsahuje synteticke hormony podobne progesteronu.
Ale predsa preco treba synteticky gestagen, ked existuje prirodny progesteron a diosgenin, z ktoreho si telo vie vyrobit progesteron?
Nikoho nenapadli skusit na acne progesteronovy krem alebo brat mexicky divoky yam? Prirodne materialy bez skodlivych bocnych ucinkov!

andy

vsetci, ktori pisu ako treba zmenit stravu - je to blbost.
ja som kvoli tomu mala rok dietu, ano, kazde rano len ovsene vlocky, a prd to pomohlo, to su hormony, to stravou neovplyvnite.
jedine co na to zaberalo bola hnusna hormonalna antikoncepcia, ktoru si uz nevezmem.
treba chodit kozmeticke, kupit produkty, ktore zistite ze zaberaju /mne Vichy a Normaderm akurat akoby podporuje tvorbu akné... takže bohužiaľ..zatiaľ som nenašla nič zázračné, mala som Biodermu, La roche possay, Manhattan, Vichy, Zineryt- jediny na chvilu zabral, Skinoren mi skoro vypalil tvar.. NIC nezabera..
treba sa len o plet starat a vyrast z toho..

jejke

Problemy s akne suvisia s prijimanim stravy, teda mastne, sladke, vyprazane...
Faktor dedicnosti ma tiez na tom podiel ale vela krat staci len zmenit prostredie,
odisla som do cudziny, jedalny listok bol: rano- cerealie s mliekom , desiata -ovocie, obed- sendvic so sunkou a hlavkovym salatom, redkovka
na olovrant jogurt
a vecera- varene, alebo grilovane chude maso,alebo ryba, zemiaky alebo ryza,
sem-tam fish and chips alebo pizza, alebo cina ale k tomu vzdy plno cerstvej zeleniny
a schudla som tak ako som vzdy chcela, asi 5 kil za dva tyzdne, 3 za dalsie dva, potom som si drzala vahu +/- kilo
tam a spat, vychudnuta som rozhodne nebola
a plet sa mi neuveritelne zlepsila.
Primorsky vzduch, vela mineralok a malo
nedelnych reznov a kolacov, to je moj recept:-)

anisa

jajo a Tebe by som poradila, skus obycajnu stavu z citrona, ja si vytlacim na vatovy tamponik priamo z citrona a hned potriem a tak 2x denne: rano a vecer a skutocne to pomaha, nemozem potvrdit, ze som uplne z toho von,aka -taka vyrazka stale vykukne, ale je to o 90per. lepsie, ako bolo a pocula som uz aj o sirovom mydle, ze je fajn, tak, len sa nevzdavaj a neboj, myslim, ze da sa z toho dostat :-) vela stastia!

anisa

Ahojte, chcem zareagovat na prispevok od rado rado, vyrobky znacky HERBALIFE su ZAKAZANE zdravotnictvom v celej AMERIKE a to uz jest co povedat, ked to zakazu v celom svetadieli a mozem potvrdit, ze vyrobky znacky Herbalife prebudzaju - aktivuju rakovinove bunky v nasom tele!!! Moj blizky par mesiacov po uziti Herbalife dostal zhubny nador, moja teta takisto a poznam dalsich ludi. Je to samozrejme na svedomi kazdeho cloveka, ako nalozi so svojim telom, tak poriadne zvazte, ci chcete mat nieco spolocne s vyrobkami od tej firmy. Vyliecenie mimo pomoci od tejto znacky prajem vsetkym! :-)

evi

awojte ja už mám 4rok s akné problémy a teraz som to začala riešiť inak... nešla som ku kožnej ale ku kosmetičke, ktorá mi raz do mesiaca urobí hlbkové čistenie a už po prvom som mala viditeľné zmeny k lepšiemu inak si len každé ráno po škole a večer čistím tvár prípravkami na normálnu pleť to mi tiež odporučila kosmetička, že vraj si mám kupovať také výrobky akú chcem mať pleť a mne to všetko výborne pomáha ... tak vám držím palčeky všetkým aby sa aj vám podarilo zbaviť akné

betta

caute,
vyskusala som tetracyklinove antibiotika, pomohlo. tiez pomaha mydlo protex, cistenie tvare dezinfekcnym peroxidom, a hlavne- nevytlacat, nedotykat sa tvare, nechat tvar volne ususit- nepouzivat uterak na tvar. vhodne je doplnit vyzivu o zinok, vit. E( dlhodobo- min pol roka).

rado rado

Caute vsetci co vas trapi plet, sucitim s Vami lebo som bol na tom rovnako a uz som si ani nemyslel ze sa to niekedy zmeni. Skusal som vsetko, zineryt - iste, nachvilu pomoze a po par tyzdnoch to prestane fungovat, ako i vsetky vodicky co mi za tie roky popredpisovala kozna - vsetci asi viete o com hovorim, tak nemusim ist do detailov. Ked teraz napisem co radikalne zmenilo moj zivot, vacsina asi prestane dalej citat - necudujem sa - ani vo mne produkty herbalife nevzbudzovali pocit dovery, uz len pocut to a staci. Jediny dovod preco som to skusil bol ze pribuzna ich zacala jest a predavat, a ako je v tejto spolocnosti dobrym zvykom – dovtedy mi s tym liezla na nervy kym som nerezignoval. Osobne na tom najemnej musim prave to hlupe americke vymyvanie mozgov a cely pyramidovy system, myslim ze tym uplne zabijaju fakt, ze tie produkty FUNGUJU! Ako? Ide o komplexnu sadu vyzivovych doplnkov + kozmetiky, bez iluzii – nieje to zrovna lacna zalezitost, avsak mne to vyriesilo hned niekolko zdravotnych problemov, a co ma najviac dostalo – mam plet aku som mal naposledy v 11tich rokoch. Kto neveri, poslem Vam svoje fotky – kludne mi napiste na radomier@azet.sk – vazne sa tym nezivim ani to nechcem nikomu vnucovat, ale je to skvela vec!

RNG

Pau D Arco je lyko zo stromu rastuceho v Andach. Ma mierne antimikrobialne vlastnosti a pomerne silne protirakovinne. Kedze aktivne latky su slaborozpustne, treba ha pomaly varit 20 minut.
V andach rastie hromada uzitocnych rastlin, spomeniem len graviolu, chancu piedru, maca,guaranu, ktore sa postupne dostavaju aj na Slovensky trh

zuzana z kosic

ja som vyliecila mojmu synovi akne s cajom, ktory sa vola Taheebo, alebo Paw D'Arco, alebo Lapacho, tento caj ma tri rozne ludove nazvy a je tiez odporucany na akne. Staci vypit jednu salku na noc, ma dost sedativne ucinky a samozrejme vynechat zo stravy vsetky mliecne vyrobky. Po mesiaci pitia caju sa mu plet uplne vycistila, mal ich aj po celom tele. Predtym som s nim bola u koznej, ktora ho chcela napchavat antibiotikami alebo vitaminom A, s cim somnesuhlasila, radsej som patrala po alternativnej medicine a objavila som tento juhoamericky caj, ktory mu tie hrozne cervene pupence vyliecil dozivotne.