Vyspal sa so mnou a odhodil ma

Príspevok v téme: Vyspal sa so mnou a odhodil ma
ErickaL

Caute vsetci.

Pred par mesiacmi som spoznala jedneho cloveka,s ktorym som bola v neustalom kontakte,ktoremu som dlho odolavala az ma nakoniec zlomil a stravili sme spolocnu noc.Potom sme sa stretli este raz,opat sme boli spolu.Odvtedy sme sice spolu v kontakte,ale ja mam pocit,ze ma uplne ignoruje.

Viem,bola som blba,malo ma napadnut ze 30 rocny zadany chlap bude chciet len jedno,len nechapem,na co sa so mnou este kontaktuje,ked mu uz o nic ocividne nejde.Vie sam,ze ma tym trapi,ze sa trapim ja lebo som sa do neho ja blba zamilovala.A nakolko mi stale zdoraznoval aka mam byt uprimna,tak som mu to este aj povedala.

Pritom nemam nudzu o chlapov,neviem,kam som dala vsetok rozum,trapi ma to,pripadam si ako taka chuderka,ako taka hracka s ktorou sa chvilu pohral...

Mam 28.

lakomec

ste normalny aka nevera??? Preco sa divate akoze na nu ? kto je tu zenaty on ci ona ? Ona ked chce si to moze rozdat aj s polkou slovenska a je to len jej vec kedze nieje zadana. toto milujem ona je ta zla a pritom ju dal zenaty muz co si kazdy vecer pekne lazka ku svojej manzelke a zahra sa s detmi futbal , jeho odsudzujte jej to moze byt srdecne jedno , to ze sa zamilovala je uz horsie , hlavu hore preboli to , proste si bola jednorazovka :o tvoj pravy ta este len najde neboj sa :D

bibi123

Luciana123-je mi to luto, prave to neviem pochopit, ako niekto nemoze mysliet aj na toho tretieho...
mdmoon-ja mam take podozrenie, ze si dvojca uhlia:O))) len kritizovat a urazat zeny..:O)))

elsa5.5

erickaL,tak máš ponaučenie do budúcna hľadať nezadaného a nemusíš sa trápiť,už sa stalo,určite si nájdeš normálneho partnera,s tým ukonči kontakty....

Luciana123

Aja02, dik...radsej budem v takomto klube, ako v klube bezcharakternych a sebeckych cundier. Minimalne sa budem moct na seba s kludnym svedomim pozriet v zrkadle

ErickaL

Elsa:Necakala som nic...proste som sa zamilovala a nerozmyslala som...
Luciana:Nie,na jeho partnerku som nemyslela

elsa5.5

erickaL,ignoruje čo by neignoroval,ale je v kontakte pre prípad že by ešte chcel tak mu nedovol nech sa ťa ešte dotkne,,spravila si chybu je zadaný...,,nezdvíhaj mu mobil a ukonči to!váž si samu seba,samozrejme to si mohla čakať,on sa pobavil o to mu išlo...,neviem ale čo si od toho čakala ty,treba to hodiť za hlavu a ísť dalej,nič tam nečakaj,ked vtáčka lapajú pekne mu spievajú......,,treba sa pozerať dopredu a to hodiť za hlavu.

Luciana123

Suhlasim s bibi a Ajou...a ano, som zena, ktorej jedna taka ako mozno ErickaL rozbila dlhorocny vztah,ktoremu som vela obetovala. To,ze moj Ex bol bezcharakterny hajzel je jedna vec...to teraz neriesim. Ide mi o to,ze ty sa tu lutujes,ale vcitila si sa aspon na sekundu do koze tej jeho priatelky/zeny? Ako je asi jej,ked ho niekde doma caka s teplou vecerou alebo mu skratka len doveruje a on zatial zasuva do teba? Sorry,ale z takych,ako si ty, je mi na grc...Moj ex a ta jeho cundra mi sposobili neskutocne trapenie a verim len,ze sa im obom vrati 100nasobne kazda jedna moja slza. Napriek tomu, nezatrpkla som a verim, ze su aj muzi (resp.ludia), pre ktorych vernost este stale nieco znamena!