Vyspal sa so mnou a odhodil ma

Príspevok v téme: Vyspal sa so mnou a odhodil ma
ErickaL

Caute vsetci.

Pred par mesiacmi som spoznala jedneho cloveka,s ktorym som bola v neustalom kontakte,ktoremu som dlho odolavala az ma nakoniec zlomil a stravili sme spolocnu noc.Potom sme sa stretli este raz,opat sme boli spolu.Odvtedy sme sice spolu v kontakte,ale ja mam pocit,ze ma uplne ignoruje.

Viem,bola som blba,malo ma napadnut ze 30 rocny zadany chlap bude chciet len jedno,len nechapem,na co sa so mnou este kontaktuje,ked mu uz o nic ocividne nejde.Vie sam,ze ma tym trapi,ze sa trapim ja lebo som sa do neho ja blba zamilovala.A nakolko mi stale zdoraznoval aka mam byt uprimna,tak som mu to este aj povedala.

Pritom nemam nudzu o chlapov,neviem,kam som dala vsetok rozum,trapi ma to,pripadam si ako taka chuderka,ako taka hracka s ktorou sa chvilu pohral...

Mam 28.

macka26

suhlasim s lakomec

to bibi, ja som tiez s muzom 9 rokov, mame krasny vztah, rozumieme si ,travime spolu vela casu, som pre neho krasna, chceme dieta, atd atd... ale v zivote by som seba neopisovala ako " ze lepsiu nenajde" aby si raz nebola prekvapena ....

a nie ste ty aja a neviem kto este nechce sa mi patrat po nickoch moralistky, preto ze nevere nefandite, .... ste vsak nespravodlive a vinu hadzete na nu, urcite sa rano nezobudila s tym, ze aha, chcem sa zamilovat do tohto muza... stalo sa a co? ona je slobodna zena, preco by ju malo zaujimat ci ma doma zenu a ci nieco rozbija, aj ked v tomto konkretnom pripade rozbila neviem co, ked sa dva krat spolu vyspali a tym to zhaslo. on ze zenaty muz, on ma deti, rodinu, zazemie, on riskuje ze tym niekomu ublizi, sory nie ona..
jasne, ze keby sa to stalo mne, a moj muz by ma podvadzal s nejakou zenou, tak by ma ona vonkoncom nezaujimala, lebo ta mi vernost, lasku obetavost atd neslubovala ale moj muz...

Laurina22

Luciana,ja viem,ze to chlapi dokazu.Vyspi sa s milenkou,umyje sa a ide si lahnut k manzelke.Realita.

Ja sa len pytam,ako to dokazu,ze im nie je zle samym zo seba.Nehovoriac,ze sa samozrejme pomiluje este aj s manzelkou.

lakomec

luciana ano jasne ma urcite chybu aj ona ale urcite by som si ju nedovolila nazyvat chuderkou alebo taketo veci, ona sa len zalubila do nespravneho muza , tak to vidim ja a myslim si ze trpi uz dost aby ju tu este niekto urazal . A nemyslim si ani ze si to zasluzila proste dostala facku od zivota pojde dalej a zase pride dalsia 20.rocna kocka a zase to spravi co si myslite ze ten muz ju lubil ked ju pouzil na jednu jedinu noc Erika nenapisala ze by mal niake vycitky alebo neviem co , nechcem napisat viem tak napisem myslim si ze nebola ani jeho prva ani posledna

Luciana123

Laurina22, vies co,mne sa ten moj dokazal pozriet do oci bez problemov...a este s usmevom...a pritom ta dotycna nebola prva nevera...a este aj potom chcel,aby som s nim ostala. Ked som odmietla, tak zacal potom chodit s nou.
Dokonca, este kym sa to neprevalilo, ma oznacoval za ziarlivku a domyslavku..nuz,najlepsia obrana je utok :-/

bibi123

mdmoon-tolko smajlikov si mi uz venoval, Ty ma mas tusim rad:O))) a nevedel si najst sposob, ako ma zaujat..:O)))) tak sa Ti to konecne podariulo;O)

Luciana123

ano lakomec, suhlasim...ale znova zopakujem, ze vinna bola aj ona...uz len z principu- postavit si svoje stastie na smutku a nestasti niekoho ineho?
ze je chlap hajzel, o tom bez debaty

lakomec

tabu to ma byt hlavne pre toho muza !!! ten si ma uvedomit ze ma doma zenu a deti, ona si len hladala to svoje stastie a emocie city boli mozno silnejsie nez ona, neviem ... keby mna moj partner podviedol tak leti z domu on a tu babu dobre ponadavam si na nu ale to je asi tak vsetko , keby on nechcel tak ho moze dobijat aj angelina a ostane tej zene verny ... sorry to je moj nazor , ked zenu podvedie jej muz , ta ide do milenkinho bytu ju zabit a pritom s muzickom dalej funguje ... tej druhej to podla mna moze byt u prdele a rovno vam odpoviem na vasu otazkku nehovorim o sebe , nie som ani zena ani milenka , hovorim len to ako to beriem a ako by som to riesila ja

Luciana123

no lakomec, tak to uz je aky nazor...ano,este ju polutuj,je v tom vlastne nevinne. Zadany clovek je skratka a dobre tabu! A ona si teraz zne len to,co si zasiala.
Vinni su obaja!!!