Konizácia - mate skusenosť?

liako

Ahoj som po konizácii robili mi ju 6.8.2009
vysledky hist. 2-3 predtym 3a3b lekar povedal je to vporiadku len musim zatial chodit kazde 3 mesiace na kontrolu

profinails

ahoj hehi,

tiež mám ten istý problém, už mi to krvácanie lezie na nervy, tiež mám po op. 2 týždne a stále to zo mna valí, už neviem či je to normálne, lebo mi povedali, že to bude len také špinenie...

RNG

este raz zopakujem, ked sa viralna cinnost potlaci silnymi antiviralnymi latkami, nedostanu virusy sancu narobit v tele skody.
A ked clovek berie rozne protirakovinne doplnky(antioxidanty, I3C DIM...) znizi si celkove pravdepodobnost vsetkych rakovin aj napriek zamoreniu , vyrusom a roznym inym mikrobom a parazitom, ktore prispievaju k mutacii buniek.

selinka20

Ahojte,som tu nová.Prosím,poraďte mi. Pred rokom mi zistili HPV-6onkogénnych typov-16,18,31,39,45,52.Brala som indonal a aj zaočkovať som sa dala.už prešiel rok a stale sa mi to nezmenilo. mam stáleho priateľa,myslite že sa mohol nakaziť aj on? mal by zajsť za nejakym lekárom?ak ano za akym?bojím sa že sa nakazil.píšete tu všetci o konizácií,keď sa mi vysledky nezmenili,budem musieť ju absolvovať?Prosím,poraďte mi,som už z toho zúfala a bojím sa.Ďakujem

zulik

ahojte baby.v aprili som bola na lees-pap4 cin3.po op mi volal doktor,ze mi vsetko napadnute vybrali.dnes som sa dozvedela z noveho vyteru vysledky- pap3a.doktor ma objednal na novy vyter az na december,ze musime pockat ako sa to bude vyvyjat.mala niektora z vas nieco podobne?ozvyte sa prosiiim

hehi

ahojte. prosim vas, zenusky, som tri tyzdne po konizacii , hned druhy den po nej som dostala menzes a este furt krvacam nic hrozne, ale stale cerstva cervena krv, urcite to nie je spinenie, ako mi vraveli. Lekar na kontrole po dvoch tyzdnoch povedal, ze to je ok. ale uz mi to lezie na nervy. mate nejake skusenosti a rady? Dik.

moni72

Mňa čaka tento zakrok už zajtra ,idú mi to robiť ambulantne ..vraj aj tak sa to robí,nemusím do nemocnice .Dosť sa toho obavam,držte palce .

goga

Ahojte. Tak včera mi oznámili, že musim ist na konizaciu. Termin mam v septembri,. Bola som z toho taka vyhukana, ze som sa doktorky ani poriadne nic nespytala. Bola niektora operovana v BA na Kramaroch? A hlavne by som sa chcela spytat, ako ta operacia prebieha, citala som tu, ze vam vyberali stehy. To ako z krcka? Alebo vas pri tom rezali? Ďakuejem za kazdu info.

evicka 1

Ahoj inata!uz sisa tu davno neozvala co je s tebou?sice ani ja velmi nie ale teraz ti pisem tak ako som slubila ked pojdem na kontrolu,tak uz som po kontrole vysledky budu o tyzdon aj sa bojim aj som zvedava ci je vsetko v poriadku.lekar mi povedal ze mam krcok zahojeny ultrazvuk bol v poriadku a dal mi vag. tabletky GYNOFLOR.tak sa uvidi a ozvi sa co je s tebou!