Plastická operácia ma zohavila

Príspevok v téme: Plastická operácia ma zohavila
frndolina

Našla som na internete tento príbeh a dosť ma šokoval. Odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na plastickú operáciu. Dúfam, že čeština im nebude vadiť:

Zpackaný zákrok mi znetvořil nos
Sally (34) přiletěla do Prahy za úpravou nosu až z Birminghamu. To si ale dala!
Vždy jsem se trápila tvarem svého nosu a rozhodla jsem se ke třicetinám to změnit. Neměla jsem však moc peněz, a když jsem se doslechla, že stejná operace je v zahraničí výrazně levnější, přišlo mi jako dobrý nápad na zákrok vyjet ven. Máma mi našla článek o jed¬né pražské klinice a já jim zavolala. Operace by mě včetně letu přišla na 35 000 korun. Ujistili mě, že jejich chirurg je velice dobrý a mohou mi ukázat fotografie jeho práce a také certifikáty. Všechno se mi zdá¬lo být v pořádku, tak jsem se k nim objednala. Den před operací jsem měla konzultaci s plastickým chirurgem, a i když jsem si připadala jako na moderní a profesionální klinice, mluvil lámanou angličtinou a nebyla jsem si jistá, jestli vůbec pocho¬pil, jak chci po zákroku vypadat. Ale ujistil mě, že je odborník, tak jsem se rozhodla důvěřovat jeho profesionálnímu úsudku a zkušenostem. Po operaci nos vypadal hez¬ky rovný, na konci však zůstala bambulka, ale doktor mi tvrdil, že se bude zmenšovat, až zmizí. Jenže se to nestalo. Naopak rostla, až nos vypadal jako deformovaný. To jsem už byla v Británii, tak jsem zavolala do Prahy a oznámili mi, že mi nos lékař spraví za dalších 500 liber (15 tisíc korun), ale musím si zaplatit let a zákrok podstoupit jen pod lokální anestézií, aby se příliš neprodražil. Ta operace byla jako noční můra. Dusila jsem se krví, zatímco mi rozbíjeli nos, a celé tělo se mi dostalo do šoku. Místo sedativ mě sestry jen pevně chytily a držely, abych si při třasu neublížila. Ještě ten den jsem musela odletět domů, protože jsem už neměla na hotel. Jenže do měsíce se mi hrbol vytvořil zno¬vu. Napsala jsem jim, aby mi vrátili peníze, ale ani mi neodepsali. Nakonec mi matka zaplatila konzultaci u plastického chirurga v Anglii. Ten zjistil, že mi první chirurg přeťal chrupavku, která drží nosní přepážku, takže se mi špička nosu zhroutila. Chtěla jsem zpátky svůj starý nos, jenže k tomu byla zapotřebí plastic¬ká rekonstrukce. Ta se ukázala jako velice bolestivá a přišla mě na 3 500 liber (105 000 Kč), jež jsem si musela půjčit. Uzdravování trvalo několik měsíců a nikdy nebudu se svým nosem stoprocentně spokojená, ale nic víc se už dělat nedalo. Když se na to podívám zpětně, můj původní nos zase nebyl tak hrozný. Kdybych se smířila s tím, co mi matka Příroda nadělila, nic z toho by se nestalo.

Zsunik32

Payer, to mu se raději vyhni obloukem. Z každé kliniky kde dělal musel odejít pro nadměrnou nespokojenost pacientů. Nyní dělá sám na sebe, ale výsledky jsou stejně špatné. Vkus a cit pro estetiku se nedají naučit. A ano, teď volá prsa 'payerky'?!!

Tadjine

Neodporucam! Juraj Payer mi hned po operacii nosa povedal ze nedopadla tak ako sme sa dohodli ale ze to opravime neskor. Neskor som ho nevedel zohnat. Byvam v inom meste a dochadzanie bolo narocne casovo a aj financne. Vzdy ked som prisiel na objednany termin tak tam Payer nebol. Neskor som zacal mat aj zdravotne problem s dychanim a nova operacia bola dolezita pre moje zdravie. V decembri 2017 som bol na opravnej opercii u ineho chirurga samozrejme! Zdravotny problem s dychanim sa vyriesil, co bolo pre mna vtedy najdolezitejsie, s vyzorom nosu som nebol uplne spokojny ani po druhej operacii ale teraz po dvoch rokoch je to uz v poriadku, urcite lepsie ako po prvej operacii u Payera. Doteraz lutujem, ze som sa nechal nahovorit na operaciu u Payera.

LEKRU79

pro NikaNik27: Payera z té kliniky propustili, nevím kde skončil. Reoperaci mi dělali v Brně, Výsledek není idealny ale o 100% lepší než od Payere

NikaNik27

@LEKRU79 - Ahoj, spravili ti nakoniec opravnu operaciu v brandeis clinic?ak ak tak kto ta operoval? predpokladam ze k payerovi si uz pod noz nesla;-D

Anna Brandejs

@LEKRU79

Dobrý den, můžete mi prosím napsat co se stalo? Vaše reference mně mrzí. Ve vší úctě, nevím jestli jste skutečně náš klient, nebo jen konkurence, která troluje (protože mnoho klinik, které mají málo pacientů, pomlouvá tady anonymně úspěšnější kliniky) . Juraj Payer je skvělý chirurg, ročně operuje přes 500 klientů a máme na něho samé chvály. Když jste u nás skutečně podstoupila operaci, a myslíte si, že to naší vinou nedopadlo dobře, tak vám reoperaci uhradíme. Snažíme se svoji práci dělat na nejvyšší možné kvalitativní úrovni, a výsledky práce našich doktorů jsou v drtivé většině víc než skvělé. V případě jakékoliv stížnosti, či nespokojenosti jsme tady pro Vás:
anna.brandejs@brandeisclinic.cz, nebo volejte na 226 291 640, nebo 660.
S přáním všeho dobrého, Anna Brandejs

JUFOL4444

Pre Yarkka2015, chirurg Juraj Payer nie je dobra volba. Mne vyberal iba znamienko na chrbte, ale aj to som riadne olutoval. Znamienko nebolo problematicke, skor na zlom mieste a preto kozna lekarka navrhla vybrat ho. Bolo velkosti 1 x 2 mm, ale Payer mi spravil jazva dlhu 4 cm! Dalsie znamienka som si isiel radsej dat vyoperovat do Ruzinovskej nemocnice. Tam sa chirurg smial ked videl tu jazvu, pytal sa ci mi vyberali ladvinu

JUFOL4444

Pre Yarkka2015, chirurg Juraj Payer nie je dobra volba. Mne vyberal iba znamienko na chrbte, ale aj to som riadne olutoval. Znamienko nebolo problematicke, skor na zlom mieste a preto kozna lekarka navrhla vybrat ho. Bolo velkosti 1 x 2 mm, ale Payer mi spravil jazva dlhu 4 cm! Dalsie znamienka som si isiel radsej dat vyoperovat do Ruzinovskej nemocnice. Tam sa chirurg smial ked videl tu jazvu, pytal sa ci mi vyberali ladvinu

ANGEL-DEMON

a čo?! to že su havarie tak teraz nebudeme chodit na aute? koli tomu ze spadlo lietadlo nikto nebude lietat?? občas sa stane že sa niečo nepodarí...sice som nečitala ten prispevok uplne mi stačilo ze sa nejedna o osobnu skusenosť zakladatelky! Však ved aj plastiky maju "záruku" mohla reklamovat, zazalovať...