Trávenie - enzymy, probiotika, vlaknina

Príspevok v téme: Trávenie - enzymy, probiotika, vlaknina
bugina

Mam problemy s travenim,a chcem sa opytať ake enzymy,probiotika, a vlakninu by ste mi doporučili.Ake probiotika vam pomohli na travenie (Mám Actilac, ale nepomahaju ), enzymy ako BIOenzyme - stoja okolo 14€ , chcem vedieť či ma niekto s nimi skusenosti. A vlakninu - napada ma len psyllium.Tak za každu radu , ake probiotika a enzymy mam kupiť,veľmi dakujem.

bugina

Janus,ja somsi kupila psyllium,ale uživam to 2x denne , polka kavovej lyzičky - rychlo do pusy a zapiť..lebo ked som to nechala vo vode rozpustit skoro som grcla :D takže musim takto a ten moj pitny režim je biedny denne vypijem možno 1l :(

janus33

psylium som ja brala dost dlho a aj mi pomohlo na travenie ale treba pri tom pit velmi vody co som niekedy nedodrzala...a preto som raz v noci musela bezat na pohotovost s hroznymi bolestami :( z probiotik je mi tazko tak to teraz skusam s vlakninou...chcela by som sa spytat ake jedla a mnozstvo by som mala jest za den aby to malo nejaky ucinok, lebo lyzicka ovsenych vlociek do jogurtu asi nestaci...