Trávenie - enzymy, probiotika, vlaknina

Príspevok v téme: Trávenie - enzymy, probiotika, vlaknina
bugina

Mam problemy s travenim,a chcem sa opytať ake enzymy,probiotika, a vlakninu by ste mi doporučili.Ake probiotika vam pomohli na travenie (Mám Actilac, ale nepomahaju ), enzymy ako BIOenzyme - stoja okolo 14€ , chcem vedieť či ma niekto s nimi skusenosti. A vlakninu - napada ma len psyllium.Tak za každu radu , ake probiotika a enzymy mam kupiť,veľmi dakujem.

zuzlik

melody
zatial je len par vyhradnych distributorov na Slovensku, robia sa objednavky do Nemecka.. nechcem to takto verejne riesit, lebo niekto to moze povazovat za reklamu. Kontaktuj ma na zuzana.bystricka@gmail.com

zuzlik

bugina, ja mam od malicka problemy s travenim, mam nabeh na celiakiu (jedna vzorka ju potvrdila, druha vyvratila, tak si vyber:D, mala som helicobactera a ku tomu mam neznasanlivost mlieka(moje telo si proti nemu vytvara protilatky).. takze som si uz presla vselicim a jedine, co viem vrelo odporucit je produkt Green Gold Imune - jednym slovom posobi na vsetko.
Hod si do youtube green gold imune

Genesis

risiacik

ja som si odtial kupil Betain HCl od source naturals a super enzymes od now .. bohuzial musim povedat ze vobec mi to nepomohlo s travenim .. mam antralnu gastritidu ... predtym som mal stolicu normalnu ... ked som zacal brat jednu tab betainu a jednu tabletu superenzymov tak jedine co som z toho mal bola redsia mazlava stolica inak nic.

teraz som si este objednal daily essencial enzymes od source naturals (jedna sa o rastlinne enzymy) a potom enzymy tak isto od source naturals na travenie mlieka nejake dairy neviem co ale tie mi este nedosli ale pochybujem ze to nejak zaberie.

risiacik

RNG a BJ - Spomínate iherb.com. Mohli by ste poradiť, ktoré výrobky si odtiaľ objednať? Myslím, čo sa tejto témy týka. Mám podobné problémy a rozmýšľam nad nejakými prípravkami. A môžete aj poradiť, či a ktoré užívať aj dlhodobo? Ďakujem moc

BJ

Je nemoralne, ake ceny si uctuju tu na slovensku za vitaminy a doplnky. V zahranici su tieto doplnky bezne 5-10x lacnejsie (nasiel som dokonca niektore vitaminy, ktore su tam 40x lacnejsie ako na slovensku)
Vykaslat sa na slovenskych dodavatelov a slovensku bielu mafiu, jedine cez iherb.com kupovat... nech si ti uzernici uvedomia, ze s prirazanim si desatnasobnych cien a takto to predavat do lekarni, s tym daleko nezajdu.

RNG

Neviem, ale pochybujem. Ja zijem v USA a Slovensky trh poznam malo.
Ja osobne kupujem z netu, povacsine z US spolocnosti, zriedkavo zo zahranicia a rozhodne nie z Europy, kde su vseobecne s doplnkami pozadu.
Viaceri Slovaci objednavaju napr s iherb.com ktori maju momentalne najlacnejsie postovne na Slovensko a slusny vyber doplnkov, aj ked nie vzdy najlacnejsie. Ja mam v ramci USA postovne lacne, takze kupujem doplnky tam, kde su dobre obsahy aj ceny, najdem ich cez internet Google.com