Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd
Kylie89

Ahojte,

ako si urobim ocistu - detoxikaciu organizmu ? Nasla som nejake navody na internete, ale neviem, ktore z toho zacat a pripadne mate niekto kontakt na nejakeho odbornika, kt. je dobry a nepyta si za to vela penazi, lebo potom mi to pripada ako obchod a nie pomoc..

ten program colonix - citam aj pozitivne, aj negativne ohlasy .. to by bolo aj jedno, kedze pisu , ze maju 60 dnovu garanciu penazi, cieze kupim, pouzijem a ked to neurobi nic, vratia mi naozaj peniaze??

dakujem za kazdu odpoved.

doubledog

ja osobne na ocistu pouzivam nasledovne metody:
-jogova ocista criev solou (vyborna vec, ale len pre otrlych :) )
-biorezonancna detoxikacna terapia (na niektore veci podla mna neprekonatelna)
-pitne kury mineralnou vodou (toto som objavil len nedavno, celkom ma to prekvapilo)
-zmena stravy (to je klasika)

Maros75

Zbaviť sa všetkých toxínov a „toxínov“ je však možné iba v rozprávke o Starej Toxibabe a 40 gumených medvedíkoch. (A v príbalových letákoch niektorých „doplnkov výživy“ a „detoxikačných prístrojov“.)

www.akv.sk

Maros75

Pokiaľ sa chystáte detoxikovať s niečím priemyselne vyrábaným, vždy je to riziko. Najlepším detoxom ostáva stále čistá minerálna voda! Pokiaľ dodržiavate pitný režim, odplaví vám z tela toxické látky lepšie, ako hociktorý zázračný prípravok!
zena.atlas.sk

I.ron

Práve prechádzam z čistého taurinu na taurat horečnatý, aby som mal úžitok z aminokyseliny ale aj z potrebného minerálu - predpokladám správne, že tým stratí taurin schopnosť viazať škodliviny kedže je na ňom už naviazaný minerál, alebo očistná schopnosť taurinu zostane zachovaná ?

detox

Hypoteticky, či nepôsobí taurin čoby aminokyselina ako chelačné činidlo, teda naviaže na seba ťažke kovy do formy chelatu a v tejto forme sa telo s ťažkými kovmi ľahšie vysporiada, ale to len čisto hypoteticky samozrejme.

I.ron

Rád by som sa poradil ohľadom taurinu.
Toto sa okrem iného píše na Wiki :

Taurín sa správa ako antioxidant, ktorý podporuje detoxikáciu organizmu, tým, že sa naviaže na škodlivé čiastky, ktoré spolu s ním odchádzajú z tela.

Tak by ma zaujimalo, ku ktorým známym antioxidantom by sa dal prirovnať učinok Taurinu.

I.ron

Keď som šiel na kolonoskopiu absolvoval som klystír, aby som bol dostatočne vyčistený tak 3 krát - pocitovo ako by som bol ľahký ako pierko a blažene sa vznášal.

Keď som klystýr absolvoval s odstupom času, tento pocit sa už nedostavil - občas ale po vykonaní stolice sa ten pocit dostaví zopárkrát do roka.

Gerbil

Telo sa samo detoxikuje neustále a samovoľne na jar a dnešný boom silenej detoxikácie za každú cenu je nosenie dreva do lesa. Po celý rok sa treba stravovať zdravo a umožniť telu prirodzene fungovať a nie na jar odrazu prichádzať z revolúčnými - ale zbytočnými a škodlivými (viď klystír!) riešeniami.