Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd
Kylie89

Ahojte,

ako si urobim ocistu - detoxikaciu organizmu ? Nasla som nejake navody na internete, ale neviem, ktore z toho zacat a pripadne mate niekto kontakt na nejakeho odbornika, kt. je dobry a nepyta si za to vela penazi, lebo potom mi to pripada ako obchod a nie pomoc..

ten program colonix - citam aj pozitivne, aj negativne ohlasy .. to by bolo aj jedno, kedze pisu , ze maju 60 dnovu garanciu penazi, cieze kupim, pouzijem a ked to neurobi nic, vratia mi naozaj peniaze??

dakujem za kazdu odpoved.

Gima

Mne pomohli bylinne naplaste Kenriko. Maju viacero druhov a skusila som AQUA s mentolovou prichutou. Teraz radsej som presla na zdravu stravu a pohyb.

chlorella3

ja robim detox len cez chlorellu a zelene potraviny uz asi tri roky, uzivam teraz akurát na jesen tree3chlorellu, tu mam uz overenu od minulého roka... netreba to so zelenymi potravinami prehanat ale tak raz za cas zeleny jacmen a tree3chlorella a myslim ze to postacuje uplne

hildegarda45

Ja som si začala posledné 4 mesiace kupovať tree3chlorellu na detoxikáciu organizmu. Predtým som brala len čistú chlorellu, ale potom som našla tieto vitamíny, ktoré obsahujú aj zelený čaj a kurkumín tak som presedlala na toto. Chuť ťažko povedať akú majú, veľmi ju nevnímam, keďže ju hneď zapijem dlho v ústach neostane.

Rebeka71

Miesto Colonix (ktorý už nie je dostať na trhu) používam Natural Complex. Výborná chuť - jablková,a jednoduché použitie.

Lun

Absolvovali sme s manželom celkový detox u Dr. Albertovej v Bratislave. Netuším ako dlho nám vydrží účinok ale momentálne sa cítime skvele. Tiež sme zvažovali nejaký súkromný postup ale nakoniec sme zvolili profesionálov lebo sme sa báli možných problémov. Podľa môjho názoru sú amatérske spôsoby vhodné len pre zdravých ľudí. Človek ktorý už má aj nejaké zdravotné ťažkosti by si mal dať rozhodne pozor.

tibi

ahoj , najlepsie co som skusil na detox tela a upravu ph organizmu bolo ked som na vystave zdraveho stilu natrafil na novy vyrobk aloeferox stavu. Je to duzina s nejakeho kaktusu co rastie iba v afrike. Vsetko co mi povedali som naplnil a efet bol jednoznacne splneni, bol som vytalnejsi, bioritmus tela sa upravil a hlavne som schudol....sus mozno ta to zaujme ....www.alcare.sk.:)