Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd
Kylie89

Ahojte,

ako si urobim ocistu - detoxikaciu organizmu ? Nasla som nejake navody na internete, ale neviem, ktore z toho zacat a pripadne mate niekto kontakt na nejakeho odbornika, kt. je dobry a nepyta si za to vela penazi, lebo potom mi to pripada ako obchod a nie pomoc..

ten program colonix - citam aj pozitivne, aj negativne ohlasy .. to by bolo aj jedno, kedze pisu , ze maju 60 dnovu garanciu penazi, cieze kupim, pouzijem a ked to neurobi nic, vratia mi naozaj peniaze??

dakujem za kazdu odpoved.

prítomný

Infrasauna detoxikuje organizmus .. uz ked sme pri tom ...
Brutalna ale fakt brutalna detoxikácia formou infrasauny , nájdite si o tom nejake informácie a šup do infrasauny

petrat1984

Rozhodla som sa zacat jarnu ocistu, ale neviem ako na to. Vie mi niekto poradit? Uvazujem na programe colonix. Citala som aj dobre aj negativne skusenosti. Ma niekto cerstve skusenosti s tymto programom?

petrat1984

Rozhodla som sa zacat jarnu ocistu, ale neviem ako na to. Vie mi niekto poradit? Uvazujem na programe colonix. Citala som aj dobre aj negativne skusenosti. Ma niekto cerstve skusenosti s tymto programom?

mamka_tarabka

ahoj trini, velmi rada..teraz nemam moc cas, mala je akurat hore :)vratim sa k tomu neskor - musim vylovit dakde aj ten papier :)
ale ak chces poskytnem ti cislo na tu liecitelku...napis mi na mail ajka.tarabka@gmail.com

trini

mamka-tarabka, velmi zaujimavy prispevok.Poopisovala som si to,ale ak by si mala cas, trochu to rozsirit co si ako brala,kolko a ake mnozstva, ci kazdy den..apod.

mamka_tarabka

ahojte, som silná atopička, teda o detoxikácií organizmu už niečo viem. napriek tomu, že všetci lekári mi vraveli, že atopický ekzém je nevyliečitelný, homeopatici ma prvýkrát informovali o pojme "prekyselený organizmus". Tak som začala lúštiť a skúmať časopisy, odborné i neodborné diskusie a sama som si ta tých desať rokov (čo atopický mám) našla cestu, ako ho držať pod kontrolou. Pila som rozličné zelené nápoje, ktoré pozostávali najmä z brokolice, uhorky, lanovych semiacok, rias, olivoveho oleja, cesnaku...obmedzila som lepok na minimum, pila len cistu vodu, jedla malo masa. Teda snazila som sa vylucit vsetko kysle...Je pravda, že nie vždy to bolo ľahké, takto stravovat sa nedalo vzdy- najma ked som otehotnela- tolko som mala chutí! Tehotenstvo mi trosku zlepsilo stav...ale zložité bolo najmä obdobie po pôrode dcéry, keď som odrazu namiesto kludného života nabehla na rýchlik plný stresu :)
ekzém sa jeho vplyvom zhpršoval a ja som bola často nervózna.nejako som to obdobie prezila s pomocou roznych pripravkov, ked som odkojila, tak nastupil aj silnejsi detox...velmi mi to nepomahalo...tehotenstvo ma uplne rozhodilo a nedala som sa par rokov dokopy...
ale potom prisla raz na navstevu moja sesternica, ktorej diagnostikovali rakovinu. Bola u nejakej liecitelky a ta ju pomocou dakych byliniek dokazala zbavit rakovinovych buniek - lekari absolutne nechapali!!! Vravim si- super referencia, tak som tam sla aj ja na skusy.
liecitelka sa vola Laura, byva v malej dedinke pri Dudinciach a bola prvym clovekom, ktory odo mna nepytal ani korunu.hned sa ma vsak spytala ci som veriaca, pretoze dolezitou zlozkou pri jej lieceni su modlitby.napisala mi na papier recept z X byliniek a korenin. Poviem vam, to bol najsilnejsi detox aky som v zivote zazila!
Kazdy den som zjedla tri hlavy cesnaku uvarene vo vode s ricínovým olejom, pila som tymianovy caj, propolisovu tinkturu, safran, kari, zazvor (samozrejme nie vsetko naraz!) bol to neskutocny ekrazit. Prve tri dni som sa zo zachodu nepohla, ale potom sa to uz zlepsovalo...vela som sa modlila...bolo to obdobie narocne, "strava" mi sla hore krkom a co bolo nahorsie, dcerka sa odo mna odtahovala, lebo som neskutocne smrdela od cesnaku....
ale co je dolezite!
Moj stav sa zlepsil o 80%....od vtedy co som u nej bola som nepouzila ziaden liek a udrzujem sa len s obycajnymi kremami, ktore kupim v lekarni...neskutocne, vrelo ju odporucam!
Ja som sa vdaka nej druhykrat narodila a konecne som sa mohla zacat naplno venovat svojej dcerke. A to nevravim o tom, ze muz si konecne mohol vychutnat moje ciste telo ;)

maruška

ja som tiež chcela detoxikovať ale som sa bála pustiť sa do toho sama. nedávno som preto skúsila tú kúru v Alternemedice čo sa tu o tom písalo aj na tomto fóre. no, je fakt, že v prvé dni som bola trocha unavenejšia, ale teraz sa už cítim výborne a mám oveľa viac energie. myslím, že každý by si mal občas svoje telo vyčistiť. niekedy možno stačia aj také domáce kúry ale to asi len keď je človek celkom zdravý. ja som veľmi riskovať nechcela, lebo mám aj nejaké zdravotné problémy. spolužiačkina mama si robila také domáce očisty a skončila na pohotovosti. tak neviem, či sa také vyplatí. ale možno niekto už v tom má prax. veď každý si za svoje zdravie zodpovedá sám.

hammel

Destilovaná voda je oveĺa zdravšia ako tá z vodovodu. Zbavuje nás anorganickýách minerálov, ktoré naše telo nevie využiť. O tom prístroji čo čistí vody zrejme myslíš reverznú osmózu a tá sa dá zohnať za 150 eur. Nebezpečná určite destilka nieje

magnumka

jezis, vypadol tam taky prvy odstavec, tu som ho skopirovala. nevem preco to vypadlo.
Sú detoxikačné kúry nebezpečné?
Chcete sa zbaviť prebytočných kilogramov? Zhoršil sa vám zdravotný stav, trápi vás únava, bolesti hlavy, alebo iné chronické ochorenie? Rozhodli ste sa podstúpiť očistnú kúru a neviete, ako na to? Aby ste sa vyhli možným rizikám, pripravili sme pre vás rozhovor s odborníčkou na detoxikáciu, alternatívnou terapeutkou Mgr. Ľubou Albertovou.