Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd
Kylie89

Ahojte,

ako si urobim ocistu - detoxikaciu organizmu ? Nasla som nejake navody na internete, ale neviem, ktore z toho zacat a pripadne mate niekto kontakt na nejakeho odbornika, kt. je dobry a nepyta si za to vela penazi, lebo potom mi to pripada ako obchod a nie pomoc..

ten program colonix - citam aj pozitivne, aj negativne ohlasy .. to by bolo aj jedno, kedze pisu , ze maju 60 dnovu garanciu penazi, cieze kupim, pouzijem a ked to neurobi nic, vratia mi naozaj peniaze??

dakujem za kazdu odpoved.

magnumka

naozaj speci odbornicka na detoxikaciu a alternativnu medicinu je doktorka luba albertova z bratislavy. osobne ju poznam a ona urcite to nerobi koli prachom to zistis hned ked sa s nou stretnes. ona sa ti venuje aj niekolko hodin az dokedy nezisti co ti naozaj je a co potrebujes. a tusim je tu na tejto stranke aj nejaky clanok ktory ona o detoxikacii pisala uz davnejsie. idem to skusit vyhladat mozno sa mylim neviem.

punk_zero

Nj ja som uzival tabletky dost silne na pecen.
Vyskusam ten jeden den s destilovanou vodou. Iba v lekarni ju predavaju? A kolko. stoji 1-2 litre vody? Pocas pitia mozem uzit aj pripadne psyllium a probiotika? + kokosovy olej.

dobra vila

Ja pijem destilovanu vodu iba pri ocistnej kure... (takze keby som povedala ze 2x za mesiac, tak hovorim vela :) )., normalne pijem z vodovodu (btw, mam nadmerne mnozstvo zeleza v tele, neviem, ci to nebude prave tou vodou z vodovodu! A to je nebezpecne, kedze sa mi ukladaju radikaly do pecene a pod.), preto som vlastne zacala zdravsie zit...ale co je vlastne zdravsie zit? Zeleninu a ovocie nejedz, lebo je plna pesticid a dusicnanov, mliecne vyrobky su uz sama chemia, v mase sa nachadza pomaly uz vsetko co sa pomliet da, voda je tazka a pod :(. Btw o klasickej vode si takisto vies nalistovat "krasne" stranky, ja mam zas nastudovane to :-/
Btw, existuje nejaky pristroj na ocistenie vody...stoji okolo 1000 eur a robi zazraky...keby som mala peniazky, hned si ho kupim :). To by bola ta spravna voda. Otcov kolega mal vazne zdravotne problemy, zabezpecil si to a je uplne fit.

punk_zero

Dobra vila. Destilovana voda je nebezpecna. Radsej to skusim iba s vodou z vodovodu

Ačkoliv se jedná o chemicky čistou látku, destilovaná voda není vhodná dlouhodobě k pití. Destilovaná voda je lidskému zdraví nebezpečná tím, že neobsahuje (na rozdíl od běžné pitné vody) žádné minerály. To může významně narušit metabolismus, rozvrácením rovnováhy iontů v organismu. Některé starší práce uvádějí i přímou hrozbu zánětů zažívacího traktu, ale jejich výsledky byly později zpochybněny

hammel

Punk_zero: áno mám s tým skúsenosti, očista prebieha bez problémov a je to príjemný pocit ( aspoň ja to tak vnímam )

dobra vila

Ja si robim, teda my doma si robime detoxikaciu 24-kou najcastejsie. To znamena - ze cely den nejes iba pijes, najlepsie destilovanu vodu z lekarne - ta je uplne ina ako voda z vodovodu, ktora je mnohokrat tazka a nezdrava. Ja stale dodrzujem pitny rezim, ale mnohokrat sa pytam seba samej, ci mi to je nakoniec na osoh... :-/ (zla voda je horsia ako zle potraviny, zevraj).
V lekarni si teda vies kupit destilovanu vodu, ktora viaze volne radikaly a vylucuju sa ti z tela. Tu 24-ku je dobre robit vtedy, ked ti to pise kalendar (lunarny, v nom je pisane, kedy je najvhodnejsi cas na ocistu).
Ono ide o to, aby si vydrzala viac ako 24 hodin nejest, alebo aspon tolko :), co je uplna pohoda...vecer si zvyknem dat vtedy neskor...trebars o 7dmej, 8smej...dalsi den nejem a jem az o den na to rano, alebo poobede...takze to je uz pomaly 2dnova :P. Cim viac vydrzis, tym viac sa ti organimus ocistuje.
Nech ti priklad sluzi aj to, ze si pokojne napln flasticku vzorkou mocu v normalny den a potom v den ocisty (budes tam mat akoby piesok...vsetky hluposti pojdu von).
A klistir tiez nie je na skodu... ale asi by sa nemal robit pricasto, lebo creva spohodlneju, ale pravidelne s odstupom je ok, ba dokonca zdrave (lebo ludske vykaly v cloveku hniju, to z teba vyplavi vsetko...)

punk_zero

Uz bezim kupit ten drahy pristroj ... :D Cosi, staci ked budem uzivat to psyllium, probiotika, Triphala a tie oleje co som nizsie napisal