Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd

Príspevok v téme: Detoxikacia organizmu - ako si ju urobit? napr.klistiry, colonix.. atd
Kylie89

Ahojte,

ako si urobim ocistu - detoxikaciu organizmu ? Nasla som nejake navody na internete, ale neviem, ktore z toho zacat a pripadne mate niekto kontakt na nejakeho odbornika, kt. je dobry a nepyta si za to vela penazi, lebo potom mi to pripada ako obchod a nie pomoc..

ten program colonix - citam aj pozitivne, aj negativne ohlasy .. to by bolo aj jedno, kedze pisu , ze maju 60 dnovu garanciu penazi, cieze kupim, pouzijem a ked to neurobi nic, vratia mi naozaj peniaze??

dakujem za kazdu odpoved.

adaaa90

Skusala som detoxikaciu podla roznych "navodov" na internete, potom som sa docitala o naplastiach na detoxikaciu. Tie mi vyhovovali najviac, nakolko ma ich pouzivanie nijako neobmedzovalo, nalepila som si ich vzdy vecer na chodidlá.. pouzivala som ich 10 dni, podla navodu ... rano boli naplaste mokre a zafarbene, vraj to zalezi od toxicity v tele .. nasla som ich tu -odkaz odstránený-, o mesiac urcite objednavam znova, vraj staci uz len 5dnova kura ...

8Erika

Ahoj, ja som si kúpila v akcii detoxikačné náplaste KINOKI - dávajú sa na noc na chodidlá - dnes som si ich bola prevziať na pošte a na noc si ich chcem dať...

Má niekto skúsenosti s náplasťami KINOKI ???

spaceboy

ahoj, typov na detoxikaciu organizmu je viacero, v denniku Sme vysiel jeden clanok, kde spomina

- rychla vitaminova
- cajova
- ovocna alebo tukozrutska
- hroznova
- zemiakova
- polievkova
- ryzova

pomaha tiez sprcha a sauna

Tu je ten clanok www.sme.sk

nosstek

Dobrý deň, chcem sa opýtať chcem začať 10 dňovú detoxikáciu javorovým sirupom a som objednaná na kryolipolýzu. Tak sa chcem opýtať či to môžem skombinovať či to nebude mať vzájomne nejaky vplyv na detox. Ďakujem