Rýchlejší rast pŕs

maruska123

siska ani nemusis pisat, ze si z maleho mesta, myslim, ze kazdy to z tvojho prispevku hned pochopil..mohla by si sa naucit pisat v prvom rade a potom mudrovat..a taketo dedinske rady si nechaj pre seba, natierat cibulu na kozy nepomoze nikomu, ani keby sa z toho poskladal..a podla teba jest vela vajec je zdrava strava? heh, dobre som sa zasmiala, ved je to samy tuk a cholesterol..a co sa tyka toho mlieka, dalsi blud...

SISKA 2000

akože toto ma bit forum a tom ako dievčatam ktore to trapy a maju z toho komlexi pomôct preto sem napisali tak nechapem prečo si tu nadavate ta je sprosta netrep a.p... ked neviete poradit nepište mimochodom pite vela mlieka to Vám pomôže a okrem toho to pomaha aj s inymi oblastami tela budete zdravšie a krajšie a ja nebyvam vo velkomeste ale v takom menšom meste je tu aj par dedin tak popri dievčata ktore tam byvaju maju krvavi a iny dobytok takže piju dostatok čisteho prirodneho mlieka moja spolužiačka to roby jej mama nema vôbvec žiadne prsia ani sestra ani starka ani babka a ona stale každy den vypije tak liter mlieka od kravy vela vajec aa prsia si na noc natiera cibulou teras ma už 3-jky a to aj napriek tomu že z genetickeho hladiske ajj to nieje dane zhrniem to : mlieko,natieranie cibulou, vela vejac jest to je moja rada ja som s tym začala pred rokom nemala som nič a bola som osmačka za pol roka mi prsia narastli o jeden a pol čisla :) to je moja rada spravne sa stravujte a zdravo !

MetallicA

dea máš taký názor ako ja :D pozerám na pravopis ten ma dosť irituje, ale hlavne že starosti s ceckami:D
A cigarety majú vplyv na všetko ináč si myslím...

Deaa

vikky... no do riti, radšej by si sa mala zaujímať o svoj pravopis a nie o to aby ti kozy narástli
celkovo holky vám musí pekne prášiť ak jediné čo vás trápi sú prsia, nechápem o čo vám ide, buď ste také duté, že jediný spôsob ako niekoho upútať sú prsia alebo také zakomplexované a žiarlivé na ostatné holky že musíte mať všetko

vikyy

no ahojte ja śice naozaj nefajcim ale zaujimalo bi ma ze ked dievča fajčí tak sa jej zastaví rast prs mislite že je to pravda ??? a ze je normalne v 14 nemať ani male prsia ??? pls poradte mi naozaj nefajcim