áno alebo nie ?

Príspevok v téme: áno alebo nie ?
zmätená

má zmysel to, že partneri, ktorí sa rozišli sú ešte stále spolu v kontakte s tým že "on" už zabudol a "ona" ho stále miluje?

neviem čo je lepšie, či úplne ukončiť akýkoľvek kontakt a zabudnúť, alebo .. predsa sme boli spolu hodne dlhý čas. Ja netuším, č robiť. Tak strašne ma všetko bolí...

elsa5.5

zmätená,ale dobre že ty si mu odpustila,ale ty si tá čo sa s ním rozišla,teraz si nemysli že sa okamžite k tebe vráti jasne že chce čas,tak mu ho daj,neviem v čom ťa sklamal,ale on to vníma tak že aj ked ste sa pohádali on sa s tebou nerozišiel,ešte je tu jedna vec ak ťa sklamal 2x môže ťa sklamať aj 3x,takže si uváž aké veľké to sklamanie bolo.

zmätená

no veď ja som mu uz povedala, zeby sme to este mohli skusit spolu, ze uz som na to pripravena (uz som mu odpustila, pokusim sa aj zabudnut) aj som mu pisala ze som si najskor myslela ze ho to potesi, kedze mi vravel ze o mna bude bojovat..... A teraz na to vsetko mi vravi, ze jedine on moze dat sancu, ze je to len na nom ci sa rozhodne a ze mu mam nechat cas ... to je vsetko. Ano je urazeny, nahnevany - to chapem, vsak sa trapil 3 mesiace, plakal a pod. Lenze ako cloveka poucit, ak jedna skusenost ked ma sklamal mu nestacila.? musela som urobit teraz nieco radikalnejsie, ak ma sklamal v tej istej veci 2krat...

elsa5.5

zmätená,mohol by ti dať šancu,to je dobrý signál,on je ešte urazený,áno tak mu daj ten návrh a s tým,že on ti dá potom tú šancu,aj muži majú svoju hrdosť,uvidíš ako sa to dalej vyvinie...

zmätená

rozprávala som sa s ním, vraj šancu môže dať jedine on mne, nakoľko som to bola ja, ktorá som sa s ním rozišla. Ja podľa neho môžem dať len návrh... to je všetko... a čo ďalej...?

zmätená

goccia:

dakujem pekne, urobim tak, este si premyslim co mu poviem.

Inak kontakt vizualny medzi nami od rozchodu nebol, my sme mali vztah na dialku (400km), takze, my sme sa len par krat ozvali cez telefon, soc.siet. tot vse.

goccia

zmatena

porozpravaj sa s nim, povedz mu, ze nie je vhodne, aby ste boli kamarati, ze ty zatial mozes byt len partnerka alebo nic

vysvetli mu, ze uz sa nebudete stretavat ani nijak kontaktovat

toto moze byt posledna moznost, kedy by on mohol zmenit nazor a chciet vas vztah naspat

ale ak ti to nenavrhne, aspon si budes ista

toto by som urobila ja na tvojom mieste

goccia

AdamKrt

je dobre poznat pohlad z tej druhej strany, lebo ja osobne tomu tazko rozumiem, teda muzom, ako tuto situaciu prezivaju oni

mozes napisat o tom aj viac, mozno sa dozvieme nieco mudre

AdamKRt

Dobra tema. Som v uplne rovnakej situacii. Ukoncil som vztah pre spravanie vtedajsej priatelky a ona chce byt v kontakte. Vyvolava, SMSkuje, dokonca ma osobne prisla necakane pozriet. Teraz sa uz trochu ukludnila, ale stale to chce vratit spat a pokracovat. Kedze som to vsak ukoncil, je pre mna bolestne, ako mi ublizila a co som k nej vtedy citil. Nechcem si to pripominat neustale, co bolo, ale divat sa do buducnosti a vytvarat si novy vztah. Preto som tiez za definitivne prerusenie kontaktov - vtedy je to lahsie, ako ked niekto neustale sa vrta v starych ranach...

zmätená

hm, a teraz neviem ci este mam skusis sa s nim porozpravat, alebo s nim ukoncit akykolvek kontakt bez vysvetlenia... tak taazke je niekedy sa rozhodnut :(

goccia

mam

a ked mi toto iste predtym hovorili ini ludia, tak som im neverila, nakoniec to ale bolo presne tak

mam dojem, akoby sa muzi lahsie dokazali odputat a preorientovat na inu, zenam trva dlhsi cas, kym na staru lasku zabudnu