áno alebo nie ?

Príspevok v téme: áno alebo nie ?
zmätená

má zmysel to, že partneri, ktorí sa rozišli sú ešte stále spolu v kontakte s tým že "on" už zabudol a "ona" ho stále miluje?

neviem čo je lepšie, či úplne ukončiť akýkoľvek kontakt a zabudnúť, alebo .. predsa sme boli spolu hodne dlhý čas. Ja netuším, č robiť. Tak strašne ma všetko bolí...

goccia

ked on sam nebude chciet, tak vztah pokracovate nebude. a myslim, ze on nechce. skus sa aj ty zamysliet, ci by nebolo lepsie uz sa orientovat niekam dopredu ako na to, co bolo doteraz.

soffa

ak on uz "zabudol" tak prerus s nim uplne kontakt.lebo ak nie vzdy budes dufat ze sa vrati.on uz tu kapitolu uzavrel.takze ziaden cas,nic mu nedavaj.najdes si niekoho ineho.,tak to v zivote chodi..

zmätená

hm, baby kde ste? nižšie som písala...potrebujem pomôcť, resp. usmerniť ma... Viem, že nad týmito vecami by som mala sama rozhodovať, ale nechcem urobiť hlúposť len preto, že nemám dostatok skúseností. Ďakujem..

zmätená

premýšľam nad tým, čo sme nižšie písali - dať mu čas. Samozrejme, že nič už nereišim, nechávam mu priestor.. ale.. mám sa mu sem-tam ozvať? mám mu písať ja prvá? mám sa snažiť? Neviem, ako mám postupovať, aby bolo dobre...
Ja mám pocit, že to čím ďalej, tým viac upadá, teda konverzácia s ním je totálne na bode mrazu, len keď je téma šteklivejšia, vie reagovať. Celé dni nonstop vypisuje na pokeci-zrejme babám (ako som to mala možnosť za 4 roky vidieť a to bol aj jeden z dôvodov pre ktorý som sa sním rozišla).
Ako mám vedieť, či to, že chce čas myslel vážne? Mám skôr pocit, že som ako "zadné dvierka", že ak žiadna na pokeci nezaberie, až potom sa "možno" vráti...A možno je stále ešte nahnevaný na kopačky, ktoré som mu dala - ktovie.

možno je to len môj subjektívny pocit, budem rada, ak vyjadríte svoje názory na túto etapu vývoja/nevývoja. ...ďakujem

zmätená

goccia:
samozrejme, je to jedna z verzií, ale keďže ho poznám, viem, že je strašne hanblivý a s hocikým by zase do postele nešiel, to by musel byť niekto, koho dosť dobre pozná. A výzorovo tiež nie je najdokonalejší a kebyže mu verím, tak potom ako vravel, veľa dievčat za ním nejde so záujmom o sex (napr. na diskotéke, ako je to zvykom, keď si žena vypije) ...a tiež tvrdil, žeby sa napr. nevedel vyspať s opitou ženou, pretože by mal pocit, že ju zneužíva. Tak ja teraz neviem čomu veriť.... pravdu vie len on... nj

goccia

zmätená

a taký vzťah chceš? podľa mňa on to tak vníma, že sex bez lásky nie je nevera. tak pre mňa to znamená jediné - keďže máte vzťah na diaľku, on si tento problém vyriešil tak ako ti povedal. ale možno mu krivdím. ja to fakt vidím cez svoje skúsenosti.

zmätená

goccia:
no teraz pre pár min. mi napísal "lebo sa mozes vyspat s hocikym..." vytrhnuté z kontextu samozrejme. Aj dávnejšie mi vravel, že jemu by to nevadilo, že ak by v tom neboli city, že je to v pohode, ako potreba.

goccia

zmätená

ak ti len tak povie, že by mu nevadilo, ak ťa podvedie a že by ti to odpustil... to mi príde ako veľmi divné a prvé, čo by mi napadlo, je, že zrejme on robí to isté

a to s tou peňaženkou mi príde tiež podozrivé

tak preto by som bola opatrná

ale mňa ovplyvňujú moje skúsenosti, preto by som bola podozrievavá

zmätená

adorinka: samozrejme to beriem do úvahy, aj som to čakala, je to pochopiteľné. A áno zdôrazňuje stále, že to "on" môže dať tú šancu a pokiaľ si myslím opak, nemá zmysel ďalej to rozoberať. On tvrdil s tým kondómom, že ho potom dal do nohavíc, preto som ho už v peňaženke nenašla. No riešili sme to s odstupom času, takže som to nemohla overiť.

goccia: podľa čoho usudzuješ? možné to je...

goccia

zmätená

je to nejaké divné, čo píšeš, mám z toho taký dojem, akoby si nevedela celú pravdu. myslím, že nie je k tebe úprimný