áno alebo nie ?

Príspevok v téme: áno alebo nie ?
zmätená

má zmysel to, že partneri, ktorí sa rozišli sú ešte stále spolu v kontakte s tým že "on" už zabudol a "ona" ho stále miluje?

neviem čo je lepšie, či úplne ukončiť akýkoľvek kontakt a zabudnúť, alebo .. predsa sme boli spolu hodne dlhý čas. Ja netuším, č robiť. Tak strašne ma všetko bolí...

adorinka

uff...keby sa mi vysypala peňaženka na ceste, tak tam tie veci(ako napr. kondom) určite nenechám ležať...nechce sa mi veriť, že si niečomu takému uverila....ale to len tak na okraj.

Ale ak si si ním istá a chceš aby ste boli opäť spolu, tak si určite urobila dobre, že si mu to povedala. Teraz mu musíš dať trocha času a potom uvidíš ako sa rozhodne.
Chlapi dokážu byť neskutočne hrdí, musí mať pocit, že to on dáva tebe druhú šancu.
A zároveň si mu určite poriadne ublížila, tak mu musíš nechať čas aby sa z toho dostal. Vieš..aj on môže mať strach, že sa to znova zopakuje a že mu znova ublížiš...

zmätená

elsa: no v októbri min.roku to boli 4 roky. Máme 22rokov. A žiarlivý podľa mňa je dosť. Ak som písala na nete so spolužiakom, strašne mu to vadilo, príp. ak mi nejaký chalan prezvonil. Aj sám raz povedal že je dosť žiarlivý - bolo to len nedávno, čo tak povedal, asi 4 mesiace dozadu.
jajka: hm ktovie, on tvrdí, že odkedy je so mnou ešte ma nepodviedol, hoci dôkazy nepriame som mala (napr.zmizol kondom z penazenky)-ale to tvrdil, ze sa mu penazenka vysypala na ceste.

jajka001_

asi ta podviedol a bal sa ze mu na to prides tak ti preventivne povedal ze jemu by to nevadilo...tak preco by malo tebe, ze...

elsa5.5

zmätená,príliš žiarlivý asi nebude,tak sa ho opýtaj čo tým myslel?ako dlho vlastne spolu chodíte?koľko máte rokov?

zmätená

elsea. no jedine ze myslel na tu vzdialenost, ale ono by to uz dlho netrvalo, pretoze onedlho koncime skolu.. No ktovie, len mi to vrta hlavou ... povedal zeby mu to nevadilo, aj zeby mi odpustil...

elsa5.5

hm,nevadilo?tak to je o čom?komu by to nevadilo,ale keby povedal že by ti to odpustil tak to by som pochopila,jedine že bývate daleko od seba stretávate sa málo tak s tým asi počíta,inak neviem komu by to nevadilo...

zmätená

ja viem, cas. Velmi vzacny fenomen. A rozmyslam este nad jednou vecou. Je mozne, ze ked clovek lubi druheho nevadi mu ze ho partner podvadza? ... teda nic take sa nestalo, len mi povedal, ze keby som ho ja podviedla, jemu by to nevadilo. Je to vobec mozne? ja osobne by som to nedokazala, nieco vo mne by mi hovorlo nie - na to mam partnera.

zmätená

samozrejme, že chápem .. čas mu nechávam, len tu boli také názory, že mu už nemám nechať čas z dôvodu, že on sa už ku mne nevráti. No bolo to relatívne dosť veľké sklamanie, nie podvod, ale niečo podobné. Teraz by som už urobila potrebné opatrenia, aby k tomu nedošlo, vtedy po prvý krát mi stačilo keď mi to len "sľúbil" - nakoniec slovo nedodržal. Tiež som dúfala, že rozchod ho poučí, no ktovie. Budem sa snažiť veriť mu. A uvidíme, čo prinesie čas.