Kokosový olej na vlasy

Curioustimi

Ahoj, ak potrebuješ nejaky super olejček z drogerky, skus od značky BotanicaSlavica. Ja ich kupujem v DM, sú takom hnedom obale. Môžeš si to pozrieť na ich e-shope :) www.botanicaslavica.eu Tam sú všetky olejčeky. Každopádne, je to prírodná slovenská značka. Možno by si na regeneráciu vlasov mohla vyskúšať nie len olejčeky ale aj masku na vlasy, či ich šampóny. Keďže neobsahujú všelijaké chemické záležitosti, sú šetrnejšie k vlasom a vlasovej pokožke, čo je super z dlhodobého hľadiska :)

cryyta

ked nanesiete na vlasy kokosovy olej , tak vlasy treba umyt 2x samponom aby sa olej poriadne dostal prec , inak kokosovy olej odporucam , dal mi dokopy vlasy , ktore su krasne leskle a aj konceky vlasov sa spamatalI:)na plet je uzasny aj na telo hlavne v lete po opalovani , telo vobec nieje mastne , ale je krasne vyzivene a vonave. ja nakupujem na iherb.co

VeronikaHulakova

Kokosový olej na vlasy je super! A keby len na vlasy... Tu -odkaz odstránený- som sa dočítala, že sa dá používať ešte aj ako krém na opalovanie, pečenie, varenie a podobne! :)

saphoria

Ten SAPHORIA tiež odporúčam. Ako prvé ma teda zaujal krásny obal :D ale aj cena je super a samozrejme je aj kvalitný

Moncamo

Zoženieš ho v drogérii, v lekárni v biopotravinách alebo pozri na notino. Ja si tam objednávam od značky SOAPHORIA za dobrú cenu a je kvalitný

Romanka25

kokosovy olej uz teraz zozenies skoro v kadzej drogerii a vacsinou stoji okolo 8 eur. Podla toho aka to je znacka

roxxxi

kokosovy olej pouzivam na 80% veci co sa taky kozmetiky. vlasy, plet, sprchovanie, telove mlieko, po opalovani. on sa da pouzit na milion sposobov, aha: -odkaz odstránený-
vzdy som mala vlasy velmi suche a krepovite a s kokosovym olejom sa daju pekne rozcesat a dokonca som uz postrehla aj lesk :D