Kokosový olej na vlasy

natureal

Panenský kokosový olej a ďaľšie zázraky na vlasy nájdete na www.eshop.natureal.sk - za super cenu-

Sledujte facebook/BeNaturealPositive - sú tu rôzne zľavy na oleje ... za super cenu.

ivkaaa

Ja používam už vyše roka Kokosový olej BIOplanete a som sním úplne spokojná, je naozaj skvelý, či už na vlásky, pleť alebo telo, navyše sa môže aj jesť, je skvelý a hlavne veľmi zdravý :-) odporúčam (práve teraz ho mám na vlasoch)

Jooe Ker

mne osobne sa najviac paci ten co som si objednala z netu. saloos
v dm -ke sa mi moc nepacil ,ale skus mozno ty budes spokojna

katuša

prosím a je velký rozdiel medzi tými olejmi z netu a tým, ktorý predávaju v dm? ja som ho ešte síce v dm nevidela,no pozhánala by som, a ak je to to isté, viac sa to asi oplatí, kedže by som neplatila poštovné.

Jooe Ker

urcite sa oplati investovat hlavne ak mas citlivu pokozku lebo pekne zvlhcuje , regeneruje ,chrani hlavne na zimu je nenahraditelny
to iste na vlasky

katuša

ahojte, myslíte že je takýto olej fajn na všetky typy vlasov? ja sa farbím na blond, takže vlasy mám dosť vysušené, zničené a lámu sa mi. zvažujem tiež ten od saloosu, ktorý tu chválite, no predsa len nie je to málo penazí, takže či sa mi oplatí...

nono ja

ten panensky je ovela kvalitnejsi urcite sa oplati mam pocit ze je jemnejsi setrnejsi .......... ja som si kupila saloos hlavne na zimne obdobie je super