Kokosový olej na vlasy

Martinkoo

Ja som chalan a mám dosť zničené vlasy také vysušené a dosť sa mi lámu a vypadávajú... myslíte že by mi tento olej pomohol? :)

vilaka

Používam Bio kokosový olej od fi Saloos. Je to čistý, prírodný produkt a je skvelý. Mám zmiešanú pleť a bez problémov ho používam aj na mastnú T-zónu.

majinka28

Ahojte, pridám svoju skúsenosť s kokosovým olejom. Tiež som si ho nedávno kúpila a skúsila som si ho dať pred umytím na vlasy - teda som si ho vmasírovala do vlasov, nechala pôsobiť asi polhodinku a potom som si vlasy normálne umyla. A teda ja môžem povedať, že tak úžasne jemné a lesklé vlasy som už dávno nemala. Tiež ho používam na suchšie partie tela, a aj keď sa odporúča aj na mastnú pleť, trochu mám obavy dať si ho na tvár. Nemáte niekto skúsenosť s použitím kokosového olej na mastnej pleti?
Inak, ja mám tento kokosový olej od Saloosu www.saloos.sk

dobra vila

Presne ako vravi divozienka :). Ja som si raz trocha vmasirovala aj do vyssich partii vlasov a vyzerala som akoby som si ich mesiac neumyla :P. Takze ich pouzivam po umyti na konce, ale pred umytim na cele vlasy+zltko+olivovy olej.
Ale ja osobne nevidim ziadny rozdiel (ze by bol ucinejsi, alebo menej ucinejsi ako ine pripravky).

divožienka

Ja ho kupujem v DM-ku, stoji okolo tych spominanych 7 eur a kazdy vecer pred spanim ho votriem so vlasov. Vynikajúco nahradí kadejaké séra na končeky, aké vyrába napr. Balea a Gliss Kur. Davaj pozor, aby si ho natierala ozaj len na konce vlasov - povedzme poslednych 10 cm - inak by vlasy vyzerali ako mastné. Veľa zdaru:)

nathália09

ja mám dobré skúsenosti.
Kupila som ho z netu za približne 10 euro.
Krásne vonia.
Mali by ho mať aj v DM drogérii.