Kokosový olej na vlasy

magda254

Ked uz tak by som vybrala kokosovu vodu, je rovnako dobra na vonkajsie alebo vnutorne pouzitie, skuste pozriet -odkaz odstránený-

lombardo1981

Kedysi som si aj ja dávala na vlasy kokosový olej. Ale teraz si na ne dávam zmes argánového, jojobového a makadamiového oleja. Nechám pôsobiť minimálne 30 minút a opláchnem. Viac sa mi osvedčila táto zmes ako len čistý kokosový olej.

morticia 17

Moja rada znie, že nielen kokosový olej, ale aj olivový alebo arganový olej - všetky sú výborné a treba ich aplikovat následujúcim spôsobom: Končeky vlasov namažte prírodným olejom a nechajte 30 min vsiaknuť, môžete použiť aj potravinovu fóliu a do nich vlasy zabaliť. Potom treba 2 x poumývať jemným šampónom. Já si kupujem 100% arganový olej ( má výbornú cenu!!!!!) od Victorie beauty, ktorý je nielen na vlasy,ale aj na nechty a pokožku.Olej sa dá pridávať aj napríklad do šamponu na vlasy,alebo sprchového gelu a nemusíte sa už potom mazať.

Bianca 16

Kokosový olej som vyskúšala prvý krát a hneď som videla účinok... Mám atypický ekzém keď si nanesiem make up alebo aj nenanesiem tvár sa mi supe a súši včera som sa umyla dala olej ktorý sa vpyl a dala make up a žiadne sušenie ;) dnes idem skúsiť na vyperoxidovane a dosť znícene vlasy no uvidíme :)

guapa

ahojte, 300ml za 6,90 na www.naturshop.sk ten isty co v dm-panensky kokosovy olej-vyborny-pouzivam na plet a na telo-pekne sa vstrebe-idem ho vyskusat aj na varenie a na vlasy-urcite budem spokojna.

actafool1

ivana: za studena lisovany BIO litrak za 8 e?
to asi nebude za studena listovy..alebo nebude Bio :D ale proste ta cena sa mi nezda..to bude klasicky kokosak do kuchyni..

ivanana

a co tak klasika jedly kokosak? 100% za studena lisovany? ja mam ten :-) liter ma vysiel na necelych 8€ ;-)
odporucam miesat s olivovym olejom a aj medom!