Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

oli

ahoj volám sa olinka a mám 11 rokov a mám hlisti je to nepríjemne svrbí vás zadok a tak je to hrozne ked na to mislíže že v bruchu mi lezu 1 cm hlisty :(

lenkassd

Ja som taktiez mala skusenosti s hlistami...najlepsie je ist na testy aby sa zistilo o aku skupinu ide...je to nebezpecne pozor na to....mna liecila parazitologicka pani Totkova...klobuk dole....nasadila mi Zentel.....vsetky priznaky ako hnacky,stolice,nafukovanie..... ma preslo.... skuste to....

babika132254

ahojte nebojte sa ja som to vcera tiez zistila celu noc nespala nooooo hned som utekala do lekarne a uz to liecim dneska tak neni to az take strasne az na to pomyslenieee ake je to hrozne ale lieky odporucam VERMOX

petka0000000

ja mam 11 rokov,v stolici mam take biele cerviky neviem co to je nechcem to povedat rodicom a svrbi ma konecnik co mam robit????? prosim poradte mi

:)

Hlísty ako liečiť - a čo im je? To bolo niečo na zasmiatie a teraz vážne. Určite s cesnakom nič nepokazíš, nejedz sladké a kúp si antiparazit / tabletky /. A ešte jedz veľa kyslej kapusty.

erika1020

ked som bola mala,tak babka nam prevarila čierne pivo,aby vysiel alkohol ked vychladlo dala nam vypit asi deco a robila to tak tri dni a všetko vyslo,treba skusiť...ved babky vedia všetko. držim palce

Seer

Zistila som že mám pravdepodobne mrle. Chcela by som vedieť či naozaj môže pomôcť cesnak, pretože k lekárke sa mi naozaj nechce. Počula som, že môže pomôcť aj alpa pri natieraní okolo konečníka. Poznáte ešte nejaké domáce recepty proti mrliam?
Za odpovede vopred ďakujem.