Poradte niake pripravky na akne

zuzana

janka kedze mas citlivu plet a akne tak nepouzivaj nic co obsahuje alkohol (kvoli tomu, ze ju ms cilivu) a ziadne pripravky, ktore obsahuju olej (kvoli akne)

lubo

ahoj janka. tym ze si davas na plet krem nevyriesis problem s akne pretoze ten je v pleti nie na jej povrchu. ak mas citlivu plet a akne nepouzivaj nic co obsahuje alkohol a chemiu, ziadne pilingy. napis mi na mail a poradim ti viac. lubomarjov@yahoo.com

janett

ahoj. myslim, ze by si to mala konzultovat s koznou. Pripravkov je neurekom. Ja mam dobre skusenosti s francuzskou kozmetikou Avene, na citlivu plet (Sensitive and irritated skin) Poradia ti aj v lekarni.

peťka

Ak mozem poradiť ja zoo skúsenosti tak vyrobky z avonu proti akne by som si na tvár už nikdy nedala.Mam fakt zle skúsenosti.Každa pleť je však iná.Mám skor vyskúšané vyrobky z lekárne.

siss

ahoj.ja ti mozem poradit AVON.ja ked mam s pletou niaky problem hned pouzijem z tadialto vyrobky a uz po2dnoch mam vysledok.je to z radu vyrobkov clearskin ale velmi nepouzivaj krem lebo ja som ho taktiez pouzivala kazd rano a potom som zacala mavat lisaje-odlupovat sa sucha pokozka atd.aleporadili mi a pouzivam uz iba specialny podla toho aku mas plet.ahoj