Poradte niake pripravky na akne

salon krásy zoracentrum

Rada by som Ti poradila, ako sa máš starať o svoju pleť, dôležité je však vidieť v akom rozsahu máš spomínané akné. Určite Ti budem vedieť poradiť i správne prípravky. Ak máš záujem napíš

jana7776

Caute mam tiez akne ale co by som vam odporucil je to ANTIAC od Salcury ja som si o tiez kupila a som snim nadmieru spokojna, a predtim som vyskusala rozne pripravky, je dost drahy ale je to nieco co je super.A nie vsade ho dostat.

bobik23

urcite je dolezite ist ku koznej doktorke, ktora odborne poradi a urobi predovsetkym testy(teda ak je dobra a nezanedbáva to!), ci to nemas z niecoho ineho ako z hormonov. mne predpisala izotrexin a berem aj antikoncepciu, a vysledok je dost vyditelny. teraz uz len popracovat na jazvickach a bude to ok. pozri www.zzz.sk a najdi si Andrisinovu-k nej som chodila-odporucam

katerina

jednoznacne chod koznej.aj ja som mala ten problem a teraz je to super.a radsej skorej ako neskorej, lebo ti zostanu jazvicky ako mne:)

kiki

preco neskocis za koznou ona ti urcite pomoze..predpise ti co ja wiem zinerit by bol podla mna whodny..ono ti to welmi pomoze fakt je to welmi spolahlivy liek..ale musis to prawidelne pouziwat..pouziwa sa to dlhodobo ale treba robit prestawky-priblizne tri mesiace brat a mesiac prestawka.je to ale na predpis.ja som brala antikoncepciu no musela mi ju odporucit aj gynekologicka aj kozna lekarka..bol to taky zwlastny typ ktory pomaha na vyrazky a welmi ucinne(no skor ked si w mladom weku)..welmi dolezite je aj aby si vynechala zo swojho jedalnicka welmi koreniste jedla,cokoladu,mastne jedla.naopak papaj vela zeleninky pi wela wody (tri litre do dna)wecer pred spanim si daj bylinkovy caj(napr. zihlawovy)na precistenie.nikdy nechod spat neodlicena!!!nesprchuj sa casto ani naopak...primer. je raz do dna.nepouziwaj parfumowanu kozmetiku a kdejake lacne mydla..ja po kazdom sprchowani som mala pri sprche hrniec s nawarenym harmancekom a tym som sa po osprchowani oliala..potom som sa zabalila do zupanu..mala som krasnu hebku pokozku.este by som ti toho wedela powedat wiac.je toho dost wela ale su to odborne rady od koznej.mne to wsetko pomohlo.bola som w hroznom stawe a teraz mam krasne hebku pokozku.more,slniecko,to je tiez super pre pokozku..noo a w zime si more mozes nahradit slanou morskou solou do kupela.dufam ze som ti trosku poradila.ze to nepisem nadarmo.papa.krasny dnik

randy

to vikina: jo..smradlava liehova RSB vodicka je fajn :) ale nemozes to dlhodobo pouzivat, bo to obsahuje nejaky sajrajt :/ aj by som ti napsial, co to presne je, ale nemozem to najst v historii kecania s kamosom medikom..

maco

prosím Vás vie mi niekto vysvetliť rozdiel medzi streptokokom a stafilokokom a čo tieto baktérie spôsobujú? Ďakujem