Poradte niake pripravky na akne

petronela

ja tiez po piatich rokoch hladam spravnu ozmetiku na plet moja plet je mastna a tiez ma trapi akne pouzivala som zinerit nivea visge aknecolr a teraz pouziam mary kay kozmetika velmi kvalina uic ina ale draha a chcela by som vykusat garnier pure nemate s tym skusenosti dakujem

pipa

Mne po mnohych rokoch skusania rozlicnych lieciv proti akne pomohol zinok. Zinok je dôležitý prvok pre zdravie pleti. Zmierňuje zápal a zabezpečuje optimálne hormonálne hladiny - pre obidve tieto vlastnosti je dôležitý z hľadiska liečby a prevencie akné. Niektoré štúdie ukázali, že suplementácia zinkom môže byť rovnako efektívna ako liečba tetracyklínom, pretože má protizápalové a protiinfekčné účinky. Napomáha tiež hojeniu tkanív a účinkuje proti tvorbe jaziev. Je tiež potrebný na reguláciu činnosti mazových žliaz pokožky.
Ja beriem zinokglukonat 30 mg denne. Je to dost vysoka davka. V tejto koncentracii by sa to malo brat pod dozorom lekara a na jeho predpis.
Samozrejme zdrava a vyvazena vyziva je dolezita. Nejest vela sladkeho, korenisteho, a najdolezitejsie: dostatocny prisun tekutin, najmä cistej obycajnej vody, aby sa vsetky skodlive latky mohli vyplavit z organizmu.

miaaaa

mne velmi pomaha kozmetika znacky AHAVA a maska z avon planet spa s mineralmi s mrtveho mora.....vsetko tieto pripravky su naj

dajka

Janka,ja som kozmeticka a ak mas akne treba to cistit,myslim tym mechanicky vytlacat von lebo obsah ked nie je von sa zapaluje.Na vznik akne sa podiela mnoho faktorov-stres,nespravna vyziva,poruchy hormonalne,gynekologicke ale aj Helikobacter Pylori,ktory sa podiela na vzniku zaludocnych vredov.Ak si vnutorne fit,potom zvol spravnu kozmetiku umyvat si tvar rano a vecer a to mlieko,pl.voda a vhodny krem a raz do mesiaca kozmeticky salon.Ak mas akne a suchu plet si dehydrovana,musis viac pit aspon 2litre.Na citlivu plet nepouzivaj pletovu vodu s alkoholom.Vhodne pre teba je kozmetika Balea dostanes v drogerke DM.Pa.

ajja

Ked mas pocit suchej pokozky, zlepsi pitny rezim a bud vela na vzduchu, aj ked prsi. Tej suchej pokozke sa ale divim, lebo akne sa vacsinou tvoria na mastnej alebo zmiesanej. Ja na kozne vyrazky pouzivam tea tree olej alebo cisty levandulovy - olejcekom si potieram vyrazky, nie celu tvar.

damaxy

syn mal tiez,chodil na kožne obcas mu to preliecila antibiotikami. teraz mu dala sébium akn s tzm je velmi spokojný.pozri si na www magister tam je aj popis i ceny aeste odporucam z vichy ale ti su drahsi totorobi bioderma

matulik

mne perfektne zabralo ked som si kupila v lekarni pripravky Tea tree oil, velmi mi to pomohlo, viem ze je to vsetko individualne ale zatial som sa nestretla s negativnymi ohlasmi na tieto pripravky, mala som vela kozmetiky na tvar ale tato zabera najlepsie, a netrva to ani moc dlho.

zuzana

no mne sa osvedcila Garnier kozmetika, ale to je individualne a dlho tvra kym si clovek najde to svoje... co ti na to hori kozna? ak si nebola tak treba navstivit...