Poradte niake pripravky na akne

maťa

Ahoj mne tu minule baby poradili Pytiol krém, dostaneš ho v lekárni bez receptu, stojí pár korún, okolo 60 Sk. Používam ho vždy na noc a mám takú čistú pleť ako nikdy. Minula som už toľko peňazí na všetko možné, Vichy, Garnier... Takže určite skús, ale nečakaj, že sa hneď prejaví zlepšenie, počkaj nejaký týždeň, dva. A ja si ešte každé ráno a každý večer umývam tvár sírovým mydlom, tiež z lekárne. Držím palce.

moniqa

Ahoj ja chodím ku kožnej a ona my vždy predpíše zinok a musím povedať že my to veľmi pomáha ba dokonca my na par mesiacov aj zmizne

jaaaaaaaaaaaaaa

kazdy ma iny nazor niekto vravi ze to treba liecit zvnutra ini ze zvonka ...skuste to oboje naraz...mozno to pomoze

RNG

Jajaa, skimoren(dezinfekcna azelaicka kyselina 20%, tiez vysusuje) a zinerit(antibiotikum erytromycin a octan zinocnaty)prinasaju ucinne latky zvonka.
Cim je akne hlbsie, tym je to menej ucinne
Treba to zvnutra. Preto tabletky zinku na akne, ktore obsahuju nielen zinok, ale aj vitamin B6 v dostatocnej davke, aby zabranili premene testosteronu na dihydrotestosteron, ktory provokuje vylucovanie privela seba a zapchanie maznych kanalikov. Tak sa vytvoria vydutinky-hrboly, ktore ked sa do nich dostanu bakterie, tak hnisaju.
Ten isty proces ovplyvnuje aj padanie vlasov a u muzov problemy s prostatou(hyperplazia)

poliewoocka

Najlepsia kozmetika-MARY KAY!!!!Poznate?Hlavne pre citlivu plet-vrasky,akne...Jedina co mozem fakt pochvalit!!!Ale nenajdete ju v obchodoch ani lekarnach-treba objednavat cez katalog.A najlepsie je ze si mozete pripravky vyskusat na vlastnej kozi a az potom sa rozhodnete ci ano alebo nie.A ponuka aj dekorativnu kozmetiku,parfumy a kremiky na celulitidu.Mozem len pochvalit!!!

jajaa

00dominka00 chcem sa len opytat ze aku formu akne si mala ked ti pomohol skinoren a zineryt..lebo ja mam celkom take zapalene hrcky a uz asi mesiac frcim na skinorene a zineryte a nic...:(