Poradte niake pripravky na akne

00dominka00

janka chod k doktorke ta ti pomoze ja k nej chodim uz mesiac a dala mi zineryt a skinoren...najprv som neverila ale teraz uz mam skoro cistu plet

nika111111

robia sa mi cez leto po tele strasne vredy... neviete nieco dobre co mam pouzivat? a preco sa to robi? ja si teda myslim ze je to pot... doktorka povedala ze slnko...........

lusinka

ahojte...all:)..mam mensi problem ...no kus vätsi..mam dost neprijemne vryzaky na brade a dost upchate pory je to neprijemne a chcem sa toho aspon trosku zbavit pouzivala som clean vodicku ale ta bola s alkohol noo a neskor som sa dozvedela ze alkohol pleti skodi ...teraz pouzivam nejake mlieko na plet ci co ani neviem aka je tom znacka zatial ziadne vysledky teraz pouzivam korektor na vyfrzaky ...myslite ze mi ta tycinka pomoze?velke vyrzaky na tvari ani nemam musim poklopkat..sem-tam sa mi nejaka spravi na nose a hrozne cervena ...prosim poradte mi co je najlepsie na plet :)thanks

karel

ahojte, vidim ze aj inym antiac pomohol ako mne, a to som uz presiel vselico mozne ale tento je ucinny a jemny,ziadna posrata chemia! napr. normaderm mi plet strasne vysusal a efekt nic moc, to RSB z lekarne je tiez fajn a okrem toho ma mamina donutila pit zihlavovy caj-celkom sa da, a obcas umyt tvar repikovym cajom /samozrejme nesladkym/.s tou citlivou pletou fakt opratrne, lebo aspon co ja som skusil vacsina vyrobkov na akne su agresivne veci..:( fuuj

suz

ahoj,ja mam 23 a stale mam problem s akne.Vlasne hlavne s ciernymi bodkami, ktore okupuju celu tvar.Pouzivala som kozmetiku Garnier, ale to mi vobec nepomohlo, potom oxy a nakoniec aj pripravky z avonu.Vsetko to bolo k nicomu.Stravovanie mam spravne.Pijem vela vody a hlavnou zlozkou mojej stravy je ovocie.Chcela by som poradit nieco, cokolvek co by mi aspon trosku pomohlo.dakujem