Marbo aktivator

Príspevok v téme: Marbo aktivator
majo199

Ahojte. Mam 22 rokov a zial pol roka mi uz vypadavaju vlasy. Je dost mozne ze to mam aj zo stitnej zlazy neviem lebo mam tam akusi odchylku ale to sa dava doporiadku pomaly. Chcem sa ale opytat ci tu ma niekto skusenost s MARBo aktivatorom a ak ano tak aku? Naozaj to pomoze pri vsetkych druhoch alopecie???? Lebo je to velmi drahe a nerad by som investoval peniaze len tak a preto chcem vediet kto s tym ma skusenost. Dakujem

majo199

Nie este nie ale uz mam na to nasetrene len stale hladam na nete nejaky pozitivny ohlas. Keby som si bol isty ze naozaj to pomoze hned teraz to objednavam ale na nikoho som nenatrafil kto by to bol pouzil. Mne vypadavaju vlasy uz rok najprv zredli a vypadavaju nad celom. A vsetky krvne testy aj so zlazou v poriadku som zdravy. Ddedicne to nie je..tak ja neviem

izabel66

ahoj uz si si to kupil resp. pouzivas?? aj ja by som si chcela kupit ja mam 20 rokov a uz rok mam alopaciu a neviem sa toho zbavit ostatne vysetrenia mam ok.som dievca tak tym trpim dost zle...ja tiez nechcem dat tolko penazi ked to nepomoze

klieštik

Majo, kúp si v lekárni NEOCAPIL roztok, je to presne na tvoj problém. Potierajú sa tým len postihnuté časti. Mne to veľmi pomohlo, až tak, že mi začali rásť nové vlasy. Prečítaj si príbal. leták. Pred 2 rokmi to stálo 340 Sk.

vretienko

praveze mne sa nepreriedili ani nevypadali na urcitom mieste...mne tak celkovo...da sa to nazvat sezonne vypadavanie aj kde to trva rok...takze ja asi nemam alopeciu
neviem ti povedat ci ti to takto pomoze na jednom mieste - ci ti zacno rast nove vlasy...ale skus ..aj ked je to fakt drahe
nemam pocit ze mi rastu nove ale ze aspon mi uz nevypadavaju...mame asi trochu odlisny problem...hej ja som si zafarbila vlasy v priebehu pol roka 3- krat...1. a 2. krat nic a potom na 3. krat som si dala na vlasy az dve farby no a odvtedy zacali vypadavat

majo199

Tak asi fakt to funguje. A na mieste kde sa ti preriedili alebo uplne vypadali ti nezacali rast nove? Predpokladam ze si vlasy farbis viac ako rok a predtym to bolo ok? Lebo ja si to planujem kupit mne zas vypadavaju nad celom a dozadu..tak neviem ci to zaberie

vretienko

ty , ja som si ho nedavno kupila - presne tento marbo, ale len sampon nie aktivator....vlasy mi vypadavaju asi rok...asi po farbeni zrejme...a uz som ho pouzila asi 5-krat a skutocne mi vypadavaju ovela menej,,,neviem, mozno si to len namyslam ale fakt je to tak...
no mne nevypadavaju len na jednom mieste - to je alopecia nie? ...ale tak celkovo