Marbo aktivator

Príspevok v téme: Marbo aktivator
majo199

Ahojte. Mam 22 rokov a zial pol roka mi uz vypadavaju vlasy. Je dost mozne ze to mam aj zo stitnej zlazy neviem lebo mam tam akusi odchylku ale to sa dava doporiadku pomaly. Chcem sa ale opytat ci tu ma niekto skusenost s MARBo aktivatorom a ak ano tak aku? Naozaj to pomoze pri vsetkych druhoch alopecie???? Lebo je to velmi drahe a nerad by som investoval peniaze len tak a preto chcem vediet kto s tym ma skusenost. Dakujem

Pajo86

Dobrý deň, môj starý otec bol plešatý dosť skoro.
Keď začal mať môj otec problémi s vypadávaním vlasov, skúšal všeliaké prostriedky, no najviac mu pomohol šampón Capilan a vlasový aktivátor Capilan (kúpite v lekárni). Vlasy mu prestali padať a dokonca zhustly. Aktivátor si vmasírovával do pokožky hlavy každý deň.
Mne začali padať vlasy už dávno, ale koncom roku 2010 sa to zhoršovalo. Môžem to mať aj vrodené... Veľmi rýchlo sa mi masnila hlava, asi to neprospievalo korienkom a slabli. Skúšal som rôzne šampóny, aj Capilan aktivátor (nie veľmi pravidelne), padali stále. Až keď som začal denne používať Šampóny Garnier (treba skúsiť viacej druhov), prestali padať. Síce mám nejaké kúty a ofinu riedku, ale nepadajú - možno sa to časom zlepší :) Tak ma napadlo - ja som vlastne neskúsil ten šampón Capilan :)) (pre moju mamku je to strááášne pekná vôňa)

Dievčatá nezúfajte. Viem že prvý dojem robí veľa, ale dôležitejšie je predsa aké ste = nadarmo by ste mali hrivu ako lev, keď by sa s Vami nedalo vydržať ani 5 min. ;)

Čo dodať? Každý organizmus je proste iný a čo pomôže jednému, druhému nemusí.
Ktovie ako to robili hipíci, že koncom 60. rokov mali všetci také husté a zdravé vlasy?

Prepáčte mi prosím, asi nikomu neodpoviem (v prípade otázok a komentárov). Len som sem zablúdil.

Želám príjemný zvyšok dňa

Palo

SURDOFOX

ak si prestudujete nieco o vlasoch,dozviete sa ,ze zatial sa len miesaju chemikalie v americkych laboratoriach proti vypadavaniu a plesatosti..latka je znama,ale na trh sa tak rychlo nedostane,zbytocne minate prachy na reklamne oblbovaky,cim pomahate niekomu rychlo zbohatnut z vasich vydavkov..dakujem za pochopenie..zi tak jak si ta priroda vytvorila..

bea33

Vyskusala som a nevidim ziadne vysledky. A som blba lebo som zufala. Ked sa pozriem na tie fotky tak to je sic pekne ale pozrite sa na to ze su postahovane vsad mozne z internetu. Teraz som zasa objednala sampon revita a nejaky aktivator spectral rs.-odkaz odstránený- Stranka a aj veci co ponuka na mna posobi teda ovela doveryhodejsie. Drzte sa baby

rogina603

Ahojte, mna alopecia \"trapi\" dobrych 16 rokov (mam 28), vzdy islo o lokalne kruhove vypadavanie vlasov, presla som vsetkymi vysetreniami. Vysledok alopecia sa u mna prejavi vzdy ked som pod velkym stresom. Jedine co mi vzdy a uspesne zabralo je Alpicort a kludovy rezim. Vypadavanie na danom mieste sa zastavi v priebehu 3 tyzdnov aplikacie a v priebehu dalsich 3-4 zacnu rast nove vlasky, ktore postupne zosilneju do povodnej podoby. Dufam, ze to niekomu z Vas pomoze.

Kofča

Ahojte.Mam 27r a vypadavanie vlasov ma trapi uz siedmy rok.Najprv to zacalo kutami a neskor sa to prenieslo na celu hlavu,uz mi vidno kozu a vlasy mam velmi jemne!Skusal som vselijake pripravky,kozna mi povedala ze je to dedicne ze sa s tym neda uz asi nic robit.Aj vyseternie na stitnu zlazu bolo ok.Neviem sa s tym zmierit mam kvoli tomu obrovsky komplex.Teraz som vyskusal sadu Marbo a nevidim ziadny vysledok a to uz mam za sebou 50 kuru a nevidim ziadny vysledok.Uz pomaly sporim na transplantaciu len sa bojim ze nepomoze ani ta.Alebo je tu posledne riesenie-parochna!!!!

lojzo26

Ahojte, trpim alopeciou areate už asi 3 roky. Väčšinou som používal na zmiernenie príznakov preparáty na báze minoxidilu. Pred 4 mesiacmi som si kupil aktivátor MARBO a používal som iba ten. Pomaly sa mi odhalené miesto začalo uzatvárať, ale po 4 mesiacoch akoby prestal učinkovať a prudko sa mi vrátili príznaky, odhalené miesto sa znovu zväčšilo. Tak som teraz prešiel na kombináciu minoxidil a marbo, uvidíme. Moje skúsenosti s MARBO sú teda svojské, aj pozitívne aj so následným sklamaním.

koomar

Zdravim tak ja som si kupil celú tú marabo sadu ale po prečítaní komentárov už začínam aj lutovať vyhodené peniaze.Mne začali vypadávať vlasy pred cca 10rokmi najskvor kúty potom aj hore u kožnej mi povedali že to je genetika a nespravím nič ale tak isto ako večšina tu som kupoval rozne prípravky reghair šampón salonetexuters dokonca 2x,a ešte som používal neocapil ale nepomohlo zatial nič.Možno mi to spomalilo vypadávanie ale to je asi všetko.Ak náhodou mi začnú rásť po tomto marabo tak sem napíšem čo a ako.Ak nie nevadí aj tak si holím celú hlavu a pomaly si zvykám((:D.
Ps:Ozaj je to horšie pre dievča ked nad tým tak premýšlam ale lacnejšie víde asi parochna ako tie kktini kupovat drahé ani neviem čo vtom je a ešte si aj zdravie pokazim.

katka14

Ahojte,mam 38 rokov a trapim sa s alopeciou od 4 rokov.Vyskusala som vsetko co sa dalo.Ak nieco zabralo opat som za nejaku dobu bola na zaciatku.Ziadne vysetrenia nic nezistili.Dnes som si kupila celu sadu vyrobkov marbo a uvidim.Horsie to uz nemoze byt.

katka14

Ahojte,mam 38 rokov a trapim sa s alopeciou od 4 rokov.Vyskusala som vsetko co sa dalo.Ak nieco zabralo opat som za nejaku dobu bola na zaciatku.Ziadne vysetrenia nic nezistili.Dnes som si kupila celu sadu vyrobkov marbo a uvidim.Horsie to uz nemoze byt.