Marbo aktivator

Príspevok v téme: Marbo aktivator
majo199

Ahojte. Mam 22 rokov a zial pol roka mi uz vypadavaju vlasy. Je dost mozne ze to mam aj zo stitnej zlazy neviem lebo mam tam akusi odchylku ale to sa dava doporiadku pomaly. Chcem sa ale opytat ci tu ma niekto skusenost s MARBo aktivatorom a ak ano tak aku? Naozaj to pomoze pri vsetkych druhoch alopecie???? Lebo je to velmi drahe a nerad by som investoval peniaze len tak a preto chcem vediet kto s tym ma skusenost. Dakujem

Marek V.

zamestnavaju invalidneho pracovnika (aspon nieco) a ona za nic nemoze, proste srbsky (nic proti nim) syndrom zbohatnut hocijako, pdobne produkty maju v linkach ako je mandura z ktoreho budete zdravy a zbohatnete :)

mandurazdravie.sk, pekne vidiet rovnaku sro a hlavne oje...at!

Este raz ospravedlnujem sa za skarede slovo ale neda mi nepodelit sa o skusenost.

majo199

Velmi ma mrzi ze ti to nepomohlo..a si uz druha osoba,ktora na nete napisala ze absolutne to nema ucinok...ale stretol som sa aj s dvoma pozitivnymi ohlasmi..ja uz zacinam byt skeptik takze som sa rozhodol nekupit to je to drahy špas. Tak dufam,ze ti niekto alebo nieco dokaze pomoct este..urcite to nevzdavaj este...ja sam neviem co pouzijem ale tiez mi ryclo ubudaju vlasy nad celom...co sa da robit

izabel66

NIE neplni nic...dneska verdikt od koznej nebudem mat ani jeden vlas na hlave[som dievca] a mam ist do nemocnice... a marbo cely balik je na hovno ani jeden vlas mi nenarastol...nekupujte to....

majo199

No alopecia je vlastne vypadavanie vlasov. ja mam tento problem uz od marca minuleho roku..predtym som mal huste vlasy a vsetko no vsimol som si po ostrihani ze mi nejak zredli.Si myslim nic sa nedeje ale od cela az dalej mi zacali pomaly az do teraz vypadavat proste to vidim...a chcel by som tomu zabranit..ty mas ako dlho tento problem? Takze v podstate ten produkt plni svoj ucel nemyslis??

izabel66

tak vcera sa mi priatel pozrel na moju plesinu a povedal ze vidi zmenu ze tam mam male bodki vlasov...neviem ci tebe len vypadavaju alebo mas alopeciu...ja pouzivam vsetky 3 a zda sa mi ze mi menej padaju

majo199

Tak aspon na nete pisalo ze prve zmeny by mali nastat od 10-30 dni..skus sem napisat o tyzden alebo dva...kupila si si vsetky tri veci ci len tonikum?vdaka