Marbo aktivator

Príspevok v téme: Marbo aktivator
majo199

Ahojte. Mam 22 rokov a zial pol roka mi uz vypadavaju vlasy. Je dost mozne ze to mam aj zo stitnej zlazy neviem lebo mam tam akusi odchylku ale to sa dava doporiadku pomaly. Chcem sa ale opytat ci tu ma niekto skusenost s MARBo aktivatorom a ak ano tak aku? Naozaj to pomoze pri vsetkych druhoch alopecie???? Lebo je to velmi drahe a nerad by som investoval peniaze len tak a preto chcem vediet kto s tym ma skusenost. Dakujem

agarski

Alopeciu areatu mi diagnostikoval dermatolog v ruzinovskej nem.BA pred dvoma rokmi.Skusal som Neocapil a Revalid prášky. Viac si myslim ze to bol psichologicky efekt. Marbo som vyskusal vsetky tri vyrob. ale jedine aktivator mal efekt aj to az po tretej flasky ( oni tam tvrdia ze uz po prvej flasky ). Zacali sa zjavovat vlasky na postihnutom mieste , sice tenulinke ale nadejne. Urcite nekupujte tonikum a sampon na alop. areatu , je to zbytocne oni su iba pproti vypadavaniu . Ohlasim ako dopadne tato stvrta flaska...

horar19

Prajem príjený dobrý deň všetkých!
Skúšal som viacej prípravkov(REVALID,reghaar a iné...),nemal som s ním dobré skúsenost,ani sa výsledky nedostavili.Začali mi vypadávať vlasy,na hlave som mal pár miest kde som úplne zostal bez vlás a dokonca som mal aj Alopecia barbae,čiže problémy s bradou.
V časopise som našiel odkaz na tito prípravky Marbo,ktoré máte pravdu nie sú lacné.Lenže ja som pužíval celú sadu,teda aj Aktivátor,aj Tonikum aj Šampón a výsledky sa dostavili.Po troch mesiacoh mi vlasy prestali vypadávať,na odhalených miestach mi začali rásť nové vlasy,a dnes mám a bradu takú aká má byť.
Som nadmierne spokojný s týmito prípravkami, a dodnes používam šampón Marbo,nemám lupiny a vlasy nemám mastné a pritom používam každodenne gél na vlasy.Po objavení reklamy na tieto prípravky som mal tiež obavy,no nakoniec som to rizkol a výsledok sa dostavil,som šťastný a spokojný.Dokonca aj moja priateľka používa šampón Marbo a tonikum Marbo,keďže si dosť často farbí vlasy a pomáha jej to,vlasy jej nevypadávajú,nelámu sa jej.
Môžem vám iba toto napísať,som spokojný s týmito prípravkami a urobili ma šťastným.

Jilly

:) Jak jsem si to tady tak pročítala, všímám si že většina z vás má pořád ještě nějaké ty vlásky na hlavě. Nevzdávala bych. Mně byla diagnostikována choroba alopecie universalis, což znamená celé tělo včetně vlasů. Bylo mi čtrnáct. Jsem děvče:) Budte rádi za to co máte, to se dá možná ještě zachránit. Téměř šest let mně léčí všemi dostupnými prostředky. Zničili mi imunitní systém a všechno možné další těmi nechutnými chemickými svinstvi. Nepomohllo nic. Marbo je po dlouhé době něco co na mně ještě nevyzkoušeli, tak proč to nezkusit. Horší už to být nemůže...

azarian

ja rozmyslam nad kupou tej kury Spectral RS viete mi poradit ci je to ucinne a ako sa to aplikuje ci to staci len nastriekat na hlavu ...ja mam dost vypadane vlasy ako nasledok dlhodobeho nosenia rasta copov tak sa chcem poradit co je ucinne na obnovu rastu diky

ja...

takze musim sa pridat do vasej diskusie. ja som to pouzivala kazdy den takmer polroka vsetky 3 vyrobky, ale zeby vysledky boli take zarazajuce ako to ukazuju na stranke... pomohlo to v tom, ze tie vlasy rastli rychlejsie, ako bez pouzivania, ale padali aj tak. takze nekupujte to ak chete zabranit padaniu, su to zbytocne vyhodene peniaze.

makarona

Ahoj Majo. Ak by som ti mohla poradit, skus si kazdy den spravit taky napoj z mlieka, lyzicky medu a jedneho rozmixovaneho bananu. jJe to bohate na biotin, ktory je potrebny pre vlasky. Plus lanove semiacka, slnecnicove a ine kazdy den trosku. Ja am tiez problemy s vlasmi, zial, uz velmi viditelne, ale toto ked som papala tak mi zacali na cesticke rast male vlasky, velmi som sa tesila, len potom som s tymto zial prestala, lebo som uz bola prejedena z toho, ale asi zacnem znovu. Neviem, ci bolo prave toto, co mi pomohlo, ale vtedy som fakt videla nejaku zmenu. Ved skus, aspon 3mesiace, nie je to nic drahe, tak skus radsej so stravou experimentovat ako s tymito vyrobkami..tiez som vselico vyskusala a lakalo ma aj toto Marbo ale ziadne ohlasy od ludi, tak som do toho nesla. A este ti poradim jednu cesku stranku s forom o vlasoch,kde odpoveda doktorka a dost som sa tam dozvedela :-). www.forumzdravi.cz
Ale som sa ropisala..:))..Ale snad niekomu aspon trosku pomozem :-).

Marek V.

V podstate je to samo o sebe klamstvo a nic ako margo nefunguje, mne to nezabralo a ani mi peniaze nevratili.
Vid produkty ako mandurazdravie.sk ktore patri tiez tejto fimre a hovori kup produkt budes zdravy a bohaty, proste komunikujem spolocnosti to co chce kazdy pocut :)