Schizofrenia

Príspevok v téme: Schizofrenia
pupalka

Moja 20-ročná dcéra ochorela na schizofréniu, momentálne leží na psychiatrii. Som z toho zúfalá, neviem ako dlho sa bude liečiť a či sa z toho vôbec dostane. Už asi nikdy nebude ako predtým. Kto máte podobné problémy, podeľte sa so mou o svoje skúsenosti a poraďte mi, ako ďaalej žiť.
----------------
"Schizofrénia (Schizofrénne psychózy)" www.zdravie.sk
"Schizofrénia" www.zdravie.sk

Help

sasankaa- uz len pre take hluposti co si popisala.

sasankaa
07.03.10 21:58
xxx.xxx.40.102

Títo ľudia(schizofrenici) si to určite nenamýšľajú,pretože ten iný svet je svet toho druhého ducha,ktorý si obsadil ich mozog!

sasankaa
07.03.10 19:39
xxx.xxx.40.102
sasankaa
07.03.10 22:03
xxx.xxx.40.102

betain:Depresia je stav hnevu....

Myslím si,že kto trpí schyzofréniou,môže byť posadnutý nejakým duchom,treba toho ducha z dotyčnej osoby vyhnať.Sú na to odborníci.....

sasankaa

Help podľa čoho súdiš,čo sa o mne nedá povedať?Podľa článkov,ktoré som napísala?Myslím si,že uberať sa aj týmto smerom nie je na škodu.Ešte si nepočul o posadnutosti iným duchom?Sú na to povolaní ľudia,ktorí to vedia zistiť.Prečo to zavrhovať?Pretože o tom nemá niekto poňatia?

dr.p.

Schizofrénia je pravdepodobne najnepríjemnejšia a najparalyzujúcejšia duševná choroba. Prvé príznaky schizofrénie sa obvykle objavujú pri dospievaní alebo v ranej dospelosti. Pre rodinných príslušníkov a priateľov môžu byť príznaky mätúce a zaťažujúce.

Ľudia trpiaci schizofréniou majú problémy s procesmi myslenia. To vedie k halucináciám, bludným predstavám, poruchám myslenia a neobvyklým rečovým prejavom a vzorcom správania.

janes1507

sasanka:
na vyhananie zlych duchov z osoby neexistuju ziadny odbornici, neexistovali ani neexistuju. Ludia trpiaci schizofreniou niesu posadnuty ziadnym zlym duchom- tato myslienka je zdrzujuca.
Ludia ktory trpia touto chorobou casto vidia alebo predstavuju si veci ktore su nerealne, neexistuju, ktore sa nikdy nestali.

Mozno to nieje tak ale myslim si ze to co ti ludia vidia alebo si predstavuju(nutene) je casto odozvou na nieco co sa deje alebo dialo, co vsak ale nema logicky suvis s realitou.

IRE88

Nemyslím si že maju v sebe nejakeho ducha preboha, znie to ako z lacného amerického filmu..Každy schizofrenik sa môže prejavovať inak, ale domyslaju si veci ktore zvacsa nie su pravdive...ONI ZA TO NEMOZU