Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Ako kedy. Niekedy si ľahnem okolo 08,00 hod. a už o 11,30 hod. behám po dome. Tak dve, tri, no niekedy aj 4 hod. Môj kolega čo som s ním do rána robil, ten sa zobudí okolo 17,00 hod.

samko r.

No vidíš moja, ja som mal v sobotu grilované makrely, polial som si ju olivovým olejom /spaľovač tukov dúfam/, uhorka, chlebík, mňám... A teraz ťa nahnevám..., bo mám ešte dve makrely v chladničke, popoludní keď sa trošku preberiem si ju hodím na gril, prihrejem... a len taký lupot!

ethel

:-)))) si unavený ako vidím,treba si aj pospať,ale keď máš teraz prázdny byt,treba využiť pc..rybky sa ťa boja,ja som robila v sobotu pstruhy..mňam...aj som si na teba spomenula...

samko r.

Jéj pišťok! Tu som, bo som prišiel z nočnej a tie potvory v potoku si robia srandu z rybárov. Kašlem na ne, pôjdem na priepadliská, tam berú kapry a iné vďačné ryby ako šialené.

samko r.

Pišťok, ja som tiež taký. Chytím kapra, donesiem ho domov do vane, teším sa z neho, ale nedokážem ho zabiť. Zabije ho žena! Potom jej poviem že je vrahyňa, hodinu sa nebavíme a keď je v mrazáku vtedy sa ukľudním a na druhý deň idem na jazero chytiť ďalšieho. Kolotoč.