Reflexná masáž chodidiel

brunuska

aj mne robili testy na chlamydie a boreliozu v plucach vse som mala negativne a slo ma zadusit. tiez zabrali ATB a vlastne doteraz nik nevie co mi bolo-zahadna nemoc :-)
babenka poliec sa !-)
samko som sa zasmiala- pluha - teraz nemyslim lekara ale bacila :-))))
som rada ze sa to uz dalo najst ospravedlnujem sa za chybu hor sa liecit akupresurov!!!

babenka

samko,mne vysiel v moci. tie pluca neviem,co tam mam,v piatok mi len zobrala krv a vysledky z nej este nemam.ale podozrenie ma na plucne chlamydie. neviem,ake i tam ma byt. budu sa mi vracat stale,lebo moj oco ich ma a nelieci sa vobec.tak sa mi opatovne vracaju :(

samko r.

Samozrejme Babenka , veď sme sa dohodli. Ty mi tu píšeš o tom stafylokokovi. A tá kombinácia ATB- Fromilid, to som mal aj ja pred rokom a mal som ho v nosnej dutine a za toho otca ma nechcelo prestať bolieť hrdlo.Lekár mi neveril, tak som zobral kartu a chodil som po lekároch po známosti. A toto mi objavila lekárka na pľúcnom. Hneď mi dala tieto ATB a pomohlo. Pokial je tam tá pľuha-teraz nemyslím lekára ale bacila, stále púšťa do tela jedy a ty sa môžeš zblázniť, čo ti je!

brunuska

babenka tu akupresurne body tvare som na nete nenasla ale kupte si tu knizku da sa aj cez net stoji iba 240 sk a vazne sa oplati.
ale skuste si dat
www.reiki-cz.com su tam akupresurne body na hlave,rukach aj nohach.