Vyvoj vasich vztahov

Príspevok v téme: Vyvoj vasich vztahov
AdamKrt

Ake casove obdobie je zhruba u Vas, kedy zacnete prehodnocovat vztah ? Aka je doba od zoznamenia, ked si myslite, ze je dobre zacat sa fyzicky zblizovat, predstavit partnerovi/partnerke rodicov, pripadne svoje deti, ci pracovat s detmi partnera/partnerky na rozvojani vztahu, alebo kedy sa pohnut niekde dalej - manzelstvo, zalozenie rodiny...?

Poprosim pre vacsiu objektivitu uvadzat pre konkretnu udalost casovy usek, ako aj Vas vek. Predsa len napr. 18-20 rocny clovek sa nemusi nikam tak ponahlat, ako ked ma niekto 30, 40, 50...
-----------
Viem, ze je to silne individualne, ale zaujima ma, ako vztahy zhruba maju priebeh.

Mne sa zda totiz, ze moj vztah sa priserne pomaly vlecie, stagnuje a i buducnost sa zda taka, ze partnerke to tak vyhovuje, zatial co mne nie ... Tak ma zaujima, zhruba, aky priebeh mavaju vztahy, ci kedy ludia dospeju k tomu, ze si povedia - tak toto nikam by neviedlo ani dalsich X rokov a radsej z toho vycuvaju.

zuzkas

a inak adam čítala som už veľa tvojich príspevkov a zdáš sa byť fajn chlap,tak si ľahko nájdeš ženu,ktorá ťa nebude klamať a bude sa snažiť byť s tebou čo najviac!

zuzkas

tá žena si s tebou robí čo chce a darí sa jej to!zamotať ti halavu s takýmito klamstvami,až sa mi to zdá že vás má viac naraz,lebo po 2 rokoch tajiť pred deťmi,pred manželom,vymyslieť si meno...ja by som jej dala na rovinu otázku dokedy to má takto trvať a žiadala by som si jasnú odpoveď.ja som tiež rozvedená.postupne sa partner zoznamoval s dcérou,po roku sme začali spolu bývať a po 3 rokoch vzťahu máme spolu syna.mne ako rozvedenej by sa určite nechcelo neviem koľko naťahovať s "chodením"a takto nám to všetkým vyhovuje!

isabella

v tomto pripade bud normalne svina, rozid sa s nou kludne aj cez sms ako chrapun, ved ked ti to inak nejde... a odmlc sa... pripadne jej mozes ako vysvetlenie skopcit tuto tu debatu a poslat mailom, ale pre teba jediny mozny sposob ako sa rozist je urobit to ako hajzlik a viac nekomunikovat... lebo inak ti to evidentne nepojde, na to ju az prilis lubis...

jajaja99

no, je vam spolu uzasne....asi preto, lebo ste spolu tak malo. potom si vies vazit kazdu chvilu a zabudnes na tie veci podruzne....ktore ako na to prichadzas aj sam, su podstatne...ale asi len pre teba.

AdamKrt

jajaja99:

uz je to asi jej 10ta sanca... X krat som sa chcel rozist. Ona sa dusovala, ake je to perfektne, ze jej mam dat cas, ze to neni na trvalo... Ale vzdy ma ukvaka. Rozmyslam, ze na buduce, keby som sa chcel rozist, uz sa s nou radsej ani nestretnem, lebo by ma prehovorila. Ked som s nou, ma na mna uplne iny vplyv, ako ked je prec. Vsetko si velmi dobre uvedomujem, ale nakoniec mi asi vazne nostane nic ine, ako byt sebecka svina, pretoze hrat sa stane na gentlmena mi pripada ako hadzat perly sviniam. Efekt nula. Ona je strasne egoisticka a este sa jej to paci, ze ona ked chce, vie ist hlava, nehlava a presadit si svoje.

Nebyt vsak tohoto vsetkeho, tak si inak spolu velmi dobre rozumieme a je nam spolu uzasne. A tu je ta rozpoltelnost. Pol vztahu uzasneho, pol priserneho... :)

Nebyt zamilovany, tak sam poznam velmi rychle riesenia... Chcem jej niecim argumentovat, ale ona to vsetko berie osobne, ako utok na nu, hadku. Tazko s nou o tom komunikovat, o com ona nechce.

isabella

ale vazne, ako tu aj ini pisu, nemas predsa 60, mas stale len kratko po 30 a najst si bezdetnu a slobodnu priatelku by nemal byt taky problem podla mna... asi by si sa mal poobzerat inde, lebo toto evidentne nikam nevedie a ona ani nechce aby viedlo

jajaja99

jej to tak vyhovuje....tym si povedal vsetko. na hajzlika sa asi tazko zmenis, ver mi. uprimne povedane, tym hajzlikom budes tak ci tak, ak sa rozhodnes pre rozchod. teda v ociach tvojej priatelky...chapem, ze si zamilovany, ale kto ti klamal na zaciatku, bude klamat stale. je pekne, ze si jej dal sancu /asi nie jednu/...druha vec je, ze si to nevie vazit a zrejme si nevazi ani teba. ako vravi beskyd, trocha sebaucty by ti neskodilo. a teraz otrepane klise....nie je jedina na svete predsa.a ak nahodou ano, tak snad radsej sam a spokojny ako v tejto dvojke a nespokojny.

isabella

no uprimne? podla mna nie ona si doplietla zivot, ale tebe vselijako klukato nieco vysvetluje a podla mna si aj vymysla aby ti nemusela povedat pravdu, ale aku pravdu, tak to netusim...

AdamKrt

beskyd:

i ja by som tak reagoval na zaciatku vztahu, ale ked je clovek zamilovany, sprava sa kapanek inac... :)

isabella:

rozvedena je, to mam overene. Ale vztahy okolo jej byvania su velmi divne a exmanzelovi ma zatajuje doteraz. Obhajuje sa, ze to neni jeho vec.

Nechal ju totiz byvat v byte s detmi a on siel po rozvode prec... S detmi ma problem - so strazenim. U nej zase problem s bytom, ze tam nemozem byt. Cele je to tak na hlavu, ze sa divim, ako si mohla dopliest takto zivot. Je to ani z voza, ani na voz...

leaaa

Prepac, ze ti to takto napisem, ale nebola by som s takym clovekom. Viem, ze je to tazke, kedze ju milujes, ale mozem sa opytat, cim ta tak zaujala? Ved ako pises, x-krat ta oklamala a to v dost zavaznych veciach a hned na zaciatku?