Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

adulka11

Bude aj dekorativka? tak to je super, sa tesim. Letnicka potom daj vediet ako ten gel z orosenych kvetov, lebo tiež po ňom poškulujem:-)

skip

ja som sa zrovna vcera informovala u nich ohladne dekorativnej kozmetiky, hned mi zaslali spatny mail s cennikom aj produktami a vraj do 14 dni to budu mat hodene aj na webe na assay.sk s uvadzacimi cenami, takze si pockam a napisem Jeziskovi:-))

letnicka

ja mám tiež vzorky. zaslali mi ich na základe mojich info o mojom type pleti. Mám nad 30r., zmiešanú pleť a mimické vrásky. Očný krém z LL rady vyzerá celkom dobre, nočný dosť premasťuje (aspoň u mňa)ráno som mala po ňom dosť mastný nos :-). Hydratačná esencia a gél sú super. Mne pani odporučila rad na zmiešanú pleť + doplnkovú starostlivosť z LL. Denný fluid na zmiešeaú som si dala dnes ráno, bála som sa že bude sťahovať kožu ale je fakt fajný. Ešte vyskúšam nočný na zmiešanú a gél z orosených kvetov.

Sississi

dakujem baby...tiez som predtym pouzivala inu prirodnu kozmetiku ale velmi mi nesadla...
a maju aj nejaku liecivu kozmetiku? mate skusenosti? napriklad na taku krupicku na tvari...
a ako ste sa dostali ku tej ich dekorativnej kozmetike? na ich stranke som to nevidela :-(
objednala som si par vzoriek, pouzivam ich tyzden a celkom sa mi to pozdava...

gabster

ahojte, ja som pouzivala La Roche Posay, mam citlivu plet, a suchu, tiez som musela otestovat toho viac, bola som spokojna. ale najnovsie som sa dostala ku kozmetike Annemarie Borlind, je to BIO kozmetika, u nas ju dostanes kupit na par miestach, naj ceny, co mam zatial prehlad su na ///////// a dokonca mi poslali aj vzorky a dalo sa s nimi poradit, co je super, mala som moznost si otestovat viac druhov. maju velmi dobru DERMAkozmetiku na rozne problematicke typy pleti, od aknoznej az po suchu,... skuste pozriet. priatel pouziva PURderm a tiez si pochvaluje. ja to mam uz par mesiacov LL sadu a som velmi velmi spokojna, mozem len odporucat. treba vyskusat a co sa tyka cien, tak su vseliake akcie ale urcite porovnatelne s kozmetikou v lekarnach a aj lacnejsie a ja som si vsimla, ze pouzivam skoro polovicne mnozstvo, takze to aj mam dlhsie, takze aj po tej stranke sa to urcite oplati, akurat maju uy vianocne ceny.

viki987

Ahojte,zaujíma ma,čo na mastnú, lesklú pleť,ale nie aknóznu.Vie niekto poradit? Vyskúšala som už všeličo z bežne dostupných značiek, ale nič nepomáha, bez pudrenky v kabelke sa nezaobídem...Rada by som vyskúšala konečne aj nejakú prírodnú kozmetiku, možno pomôže.

adulka11

Lussie, dá sa kúpiť v niekoľkých lekárňach, aj v salónoch, ale tam nemajú vždy všetko :-( ale ja najradšej kupujem cez net ///// aj vzorky si popýtaj pošlu ti aj poradia veľmi rýchlo :-))

kika123456

Kozmetiku objednavam cez ///// alebo ////// ale da sa kupit aj v niektorych lekarnach a salonoch. Vzorky tak isto dostanes zdarma ak im napises mailik. Su velmi ustretovi a vedia poradit. Ja som im pisala ake mam problemy a co presne hladam a poradili dobre a hned poslali vzorky.

Lussie

všetko fajn baby, ale žiadna z vás nám nenapíše kde ste k tej kozmetike prišli a chceme vyskúšať vzorky. ako sa k ním dostať!